Herní Spider-Man je jako hollywoodský film. Recenze nešetří nadšením

Na agregátoru recenzí Metacritic má Spider-Man na základě 58 kritik průměrné skóre 88 procent.
Videoherní adaptaci slavného komiksu si vzali na starost vývojáři z Insomniac Games, kteří stojí za akční sérií Resistance nebo 3D plošinovkou Ratchet & Clank. Jde o exkluzivitu, kterou si užijí pouze majitelé konzole PlayStation 4.
Sony hru poprvé oznámilo na prezentaci během herní konference E3 v červnu 2016. Jde o první ze série titulů, kterými chce Marvel proniknout na lukrativní videoherní trh.
Hra vypráví svébytný příběh, který nijak nevychází z komiksů nebo filmových adaptací.
Hlavní postavě Peteru Parkerovi je 23 let, pracuje jako stážista v laboratoři a čekají ho státnice na univerzitě. Spider-Manem je již osm let a ve městě ho berou jako ochránce New Yorku.
Foto: Insomniac Games / Sony
Magazín Magazín
4. 9. 2018 17:00
Spider-Man vychází exkluzivně na PlayStation 4 již v pátek 7. září. Podle prvních kritik se videoherní adaptace komiksového příběhu Petera Parkera a jeho alterega povedla na výbornou. Přečtěte si, co vás ve hře čeká a co o ní píšou kritici.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Při teroristickém útoku v Burkina Fasu bylo zabito 36 civilistů

Nejméně 36 civilistů bylo v pondělí zavražděno na severu Burkina Fasa při útocích ve dvou vesnicích. Podle agentur Reuters a AFP to dnes oznámila vláda tohoto afrického státu, která událost označila za terorismus.

Zdroj: ČTK
Další zprávy