Přežil jadernou válku, teď ho v moskevském metru dohánějí noční můry

Magazín Magazín
6. 2. 2019 11:09
Vydání třetího dílu videoherní adaptace postapokalyptických románů spisovatele Dmitrije Glukhovského se odehrává v Rusku roku 2036, kdy se celá země vzpamatovává z jaderné války. Hra vychází již 15. února a studio při této příležitost vydalo novou ukázku ze hry pojmenovanou Arťomova noční můra.
Metro Exodus - Arťomova noční můra. (Upozorňujeme, že video není vhodné pro děti a mladistvé). | Video: Deep Silver / 4A

Video ukazuje rozličné scenérie, ve kterých se bude Metro Exodus odehrávat včetně různých ročních období. Hlavní postava Metra Arťom je jedním z mála, kdo přežil jadernou válku, a kromě snů o životě mimo tunely a nehostinnou pustinu plnou zmutovaných nepřátel ho pronásledují i noční můry.

Emocemi i akcí nabitý klip s tradiční ruskou matrjoškou vychází v dobře, kdy mez PC hráči vrcholí diskuze ohledně vydání hry. Ta nebude k dispozici tradičně na Steamu, ale pouze na konkurenční platformě Epic Games Store.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy