Nejroztomilejší video: Dojemné setkání holčičky se strýčkem

jaz
13. 1. 2014 11:05
Internet se baví nad dojemným setkáním holčičky se strýcem, video zhlédlo za necelé tři dny přes milion lidí.
Dívenka byla ze svého strýce v šoku. | Video:

Když otec poprvé přivedl svoji dceru do domu jejího strýce, malá holčička se nestačila divit. Před ní se totiž objevil muž, který vypadal naprosto stejně jako její táta.

Oba bratři jsou totiž jednovaječná dvojčata a reakce malé dívenky je opravdu roztomilá.

Přestože se skoro nepohne, její oči mluví za vše. Neustále těká z jednoho obličeje na druhý a nad jejím vyděšeným výrazem se baví nejen zbytek rodiny, ale i celý internet. Video totiž za necelé tři dny zaznamenalo milion zhlédnutí. 

Holčička poprvé v životě potkala svého strýce. Ten je ale zároveň i identickým dvojčetem jejího otce. Není tak divu, že to malému dítěti pořádně zamotalo hlavu.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus, úřad bude uzavřený

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus. Lidé se tak nemohli s úřadem elektronicky spojit. Technici městské části stále pracují na nápravě, radnice bude kvůli tomu bude ve středu uzavřena. Vyplývá to z informací na facebooku Prahy 3, na které upozornil server Computerworld. Radnice vyzvala občany, aby místo e-mailů zatím raději s úřadem komunikovali po telefonu.

před 5 hodinami

Hokejista Edmontonu je kvůli krvácení do mozku v kómatu

Hokejista Edmontonu Colby Cave skončil kvůli krvácení do mozku na jednotce intenzivní péče. Lékaři v nemocnici v Torontu museli pětadvacetiletého útočníka uvést do umělého spánku. Informovali o tom zástupci klubu na sociálních sítích.

Před přerušením sezony odehrál Cave v NHL jedenáct zápasů za Oilers, na farmě v AHL nastoupil ke 44 duelům. Celkem má v NHL v dresu Bostonu, který ho v roce 2015 angažoval jako nedraftovaného hráče, a Edmontonu na kontě 67 utkání. Do statistik si zapsal devět bodů za čtyři góly a pět asistencí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy