VIDEO Vévodkyně Kate jako 11letá hvězda My Fair Lady

pej
14. 2. 2014 21:46
Archivní záznam školního koncertu zachycuje jedenáctiletou Kate Middleton jako Lízu Doolittlovou.
Kate Middleton zpívá v muzikálu My Fair Lady | Video: YouTube

Pangbourne (Berkshire) – Na internetu se objevil video záznam Kate Middleton ze školní besídky. Jedenáctiletá vévodkyně si v muzikálu My Fair Lady zahrála Lízu Doolittlovou. Představení se odehrálo na půdě soukromé školy v St. Andrew's.   

Ve stejném městě navštěvovala Kate i vysokou školu, kde o pět let později v roce 2001 potkala svého budoucího manžela, prince Wiliama. 

 

Právě se děje

před 6 minutami

Cena bitcoinu spadla pod 30 000 USD, je nejníže od konce ledna

Cena bitcoinu dnes pokračuje v poklesu a spadla až pod 30 000 USD. Je tak nejníže od konce ledna. Od maxima téměř 65 000 USD, kde se ocitla v dubnu, už cena této nejznámější kryptoměny klesla o více než 50 procent. Ukazují to záznamy na specializovaném webu CoinDesk.

Kolem 14:30 SELČ se cena bitcoinu pohybovala kolem 29 670 USD (637 600 Kč). Za posledních 24 hodin tak vykazovala pokles o 9,2 procenta.

V posledních dnech je cena bitcoinu i dalších kryptoměn pod sílícím tlakem úřadů několika zemí, hlavně čínských. Ty na konci minulého týdne zasáhly proti takzvaným těžařům kryptoměn a centrální banka vyzvala finanční instituce, aby přestaly poskytovat služby související s kryptoměnami.

Zdroj: ČTK
Další zprávy