VIDEO Vloupat se do auta je snadné. Zlodějům stačí vteřiny

Magazín Magazín
2. 6. 2015 11:17
Zapomínat cennosti ve voze se nevyplácí, zloději se do vašeho auta dostanou za pár vteřin, jak ukazuje policejní video.
Nejdelší je vytipování vozidla a čekání na vhodnou chvíli. Rozbití okénka a zcizení věcí je otázkou pár vteřin. | Video: Policie ČR

Praha - Jdete na pár minut do obchodu, víte, že budete hned zpátky, a tak v autě necháte cennosti. Jenže zlodějům stačí jen několik vteřin k tomu, aby se do vašeho auta dostali.

K této krádeži došlo koncem dubna v garáži nákupního centra na Žižkově. Policisté nyní zveřejnili video a fotografie podezřelých a žádají veřejnost o pomoc.

Mladíci si nejprve vytipovávali auto, pak čekali, až nikdo v garáži nebude, načež šel jeden z nich na věc. Zadní okénko rozbil během dvou vteřin, za další dvě vteřiny již držel v ruce věci odložené na zadním sedadle.

Celý skutek zachytila bezpečnostní kamera.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Sněmovna lordů velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody

Sněmovna lordů, horní komora britského parlamentu, v úterý velkou většinou vyjádřila nesouhlas a politování nad zákonem o vnitřním trhu, který jde proti částem brexitové dohody. Proti kontroverznímu zákonu, který podle Evropské komise porušuje právně závaznou dohodu, hlasovalo 395 zákonodárců, opačný názor jich mělo 169. Sporným zákonem může vláda premiéra Borise Johnsona zrušit části rozvodové dohody mezi Británií a Evropskou unií.

Zdroj: ČTK
Další zprávy