VIDEO Vloupat se do auta je snadné. Zlodějům stačí vteřiny

Magazín Magazín
2. 6. 2015 11:17
Zapomínat cennosti ve voze se nevyplácí, zloději se do vašeho auta dostanou za pár vteřin, jak ukazuje policejní video.
Nejdelší je vytipování vozidla a čekání na vhodnou chvíli. Rozbití okénka a zcizení věcí je otázkou pár vteřin. | Video: Policie ČR

Praha - Jdete na pár minut do obchodu, víte, že budete hned zpátky, a tak v autě necháte cennosti. Jenže zlodějům stačí jen několik vteřin k tomu, aby se do vašeho auta dostali.

K této krádeži došlo koncem dubna v garáži nákupního centra na Žižkově. Policisté nyní zveřejnili video a fotografie podezřelých a žádají veřejnost o pomoc.

Mladíci si nejprve vytipovávali auto, pak čekali, až nikdo v garáži nebude, načež šel jeden z nich na věc. Zadní okénko rozbil během dvou vteřin, za další dvě vteřiny již držel v ruce věci odložené na zadním sedadle.

Celý skutek zachytila bezpečnostní kamera.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Nehoda šesti aut zablokovala hlavní tah z Hradce Králové na Moravu, dva lidé utrpěli zranění

Srážka šesti aut u Ostřetína na Pardubicku zablokovala v pátek v podvečer v obou směrech hlavní tah I/35 z Hradce Králové směrem na Brno a Olomouc. Dva lidé byli při nehodě zraněni.

Informovala o tom mluvčí pardubické policie Eva Maturová. Policie dopravu z obou směrů odkláněla zhruba dvě hodiny na objízdné trasy, kolem 22:00 byla silnice opět průjezdná.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Při srážce vlaku s kamionem na nechráněném přejezdu na Nymbursku se zranily tři děti, jedno z nich těžce

Při páteční odpolední srážce osobního vlaku s kamionem na železničním přejezdu v Běrunicích na Nymbursku se zranily tři děti. Jedno z nich těžce, další středně těžce a jedno lehce.

Celkem záchranná služba ošetřila a odvezla do nemocnice pět lidí, všichni byli z vlaku, řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Škodu vyšetřovatelé vyčíslili na více než tři miliony korun.

Nehoda se stala na přejezdu, který není chráněn závorami, je vybaven výstražným křížem a značkou stop.

Další zprávy