VIDEO OmniCorp má nový hit veletrhu CES 2027. RoboCopa!

Kultura Kultura
12. 1. 2014 7:43
Podívejte se na nové virální video k remaku sci-fi RoboCop.
Foto: Aktuálně.cz

Video - Už za necelý měsíc se fanoušci akčních filmů dočkají návratu RoboCopa. Ještě před tím dostávají nové virální video načasované k právě probíhajícímu veletrhu CES, ovšem datované do roku 2027.

V klipu technologická společnost OmniCorp odhaluje nové možnosti boje proti zločinu, které se objeví na plátnech kin v remaku klasické sci-fi z roku 1987.

V novém zpracování RoboCopa Samuel L. Jackson lobbuje za robotizaci Ameriky, Joel Kinnaman ještě víc rozehrává hru za polidšťování mechanického hrdiny, ale dojde i na akční scény, výbuchy a další destrukce.

Omnicorp 2027 CES Keynote Presentation
Omnicorp 2027 CES Keynote Presentation | Video:

Společnost OmniCorp je v roce 2028 nádnárodním lídrem v oblasti robotických technologií a zbývá jí jen uspět na domácí půdě. Vydělává totiž miliardy dolarů a ovládá v zámoří trh s bezpilotnímu letouny

Teď chce OmniCorp uplatnit své kontroverzní technologie i na domácí frontě. Příležitost se objeví, když je zraněný špičkový policista Alex Murphy a OmniCorp jej dokáže znovu vrátit do služby. RoboCop je stroj ale jen napůl.

RoboCopův restart natočil brazilský režisér José Padilha (Elitní jednotka) s odhadovaným rozpočtem 120 milionů dolarů, což je více než devětkrát tolik, než měl k dipozici původní film.

Česká premiéra je naplánovaná na 6. února.

 

Právě se děje

Další zprávy