VIDEO OmniCorp má nový hit veletrhu CES 2027. RoboCopa!

Kultura Kultura
12. 1. 2014 7:43
Podívejte se na nové virální video k remaku sci-fi RoboCop.
Foto: Aktuálně.cz

Video - Už za necelý měsíc se fanoušci akčních filmů dočkají návratu RoboCopa. Ještě před tím dostávají nové virální video načasované k právě probíhajícímu veletrhu CES, ovšem datované do roku 2027.

V klipu technologická společnost OmniCorp odhaluje nové možnosti boje proti zločinu, které se objeví na plátnech kin v remaku klasické sci-fi z roku 1987.

V novém zpracování RoboCopa Samuel L. Jackson lobbuje za robotizaci Ameriky, Joel Kinnaman ještě víc rozehrává hru za polidšťování mechanického hrdiny, ale dojde i na akční scény, výbuchy a další destrukce.

Omnicorp 2027 CES Keynote Presentation
Omnicorp 2027 CES Keynote Presentation | Video:

Společnost OmniCorp je v roce 2028 nádnárodním lídrem v oblasti robotických technologií a zbývá jí jen uspět na domácí půdě. Vydělává totiž miliardy dolarů a ovládá v zámoří trh s bezpilotnímu letouny

Teď chce OmniCorp uplatnit své kontroverzní technologie i na domácí frontě. Příležitost se objeví, když je zraněný špičkový policista Alex Murphy a OmniCorp jej dokáže znovu vrátit do služby. RoboCop je stroj ale jen napůl.

RoboCopův restart natočil brazilský režisér José Padilha (Elitní jednotka) s odhadovaným rozpočtem 120 milionů dolarů, což je více než devětkrát tolik, než měl k dipozici původní film.

Česká premiéra je naplánovaná na 6. února.

 

Právě se děje

před 16 minutami

Ribéry se podrobil operaci kotníku a čeká ho deset týdnů léčby

Fotbalisté Fiorentiny se budou muset zhruba deset týdnů obejít bez francouzského záložníka Francka Ribéryho. Šestatřicetiletý bývalý reprezentant se podrobil operaci pravého kotníku a podle informací italského klubu může teprve za dva týdny začít s rehabilitací.

Ribéry si zranění způsobil na konci listopadu v ligovém utkání s Lecce. Kvůli zákroku odcestoval do Německa, kde v minulosti hájil barvy Bayernu Mnichov.

před 40 minutami

Dvořák zahájil SP čtyřbobů dvanáctým místem v Lake Placid

Dominik Dvořák vstoupil do nového ročníku Světového poháru čtyřbobů 12. místem v Lake Placid. V americkém olympijském toboganu tak dopadl lépe než minulý týden v dvojbobech, kde dojel třináctý a šestnáctý. Zvítězil Kanaďan Justin Kripps, Dvořák na něj ztratil 1,30 sekundy.

Po úvodním kole byl český pilot s dalšími členy posádky Dominikem Suchým, Janem Šindelářem a Jakubem Noskem na devátém místě, v druhé jízdě si ale pohoršil. Na startu přitom česká čtveřice patřila k nejrychlejším.

V minulém ročníku obsadil Dvořák v konečném pořadí SP čtyřbobů sedmé místo. Jeho nejlepším umístěním byla pátá příčka z lednového závodu v Innsbrucku, naopak nejhůře dopadl právě v Lake Placid, kde byl patnáctý.

Kripps zvítězil suverénně, druhý Lotyš Oskars Kibermanis za ním zaostal o 39 setin. Obhájce prvenství v SP Němec Francesco Friedrich dojel až čtvrtý.

V neděli se pojede v Lake Placid další závod čtyřbobů.

Závody SP v jízdě na bobech v Lake Placid (USA):

Čtyřboby: 1. Kanada (Kripps, Sommer, Stones, Coakwell) 1:49,50 (54,55+54,95), 2. Lotyšsko (Kibermanis, Kaufmanis, Vilkaste, Miknis) -0,39 (54,72+55,17), 3. Rakousko (Maier, Rangl, Sammer, Moldovan) -0,47 (54,84+55,13), …12. ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -1,30 (55,07+55,73).

Zdroj: ČTK
Další zprávy