VIDEO Netradiční reklama. Nahý ragbista a ústa operní divy

jaz
9. 5. 2014 8:00
Francouzská železniční společnost vsadila na netradiční prezentaci. Jejich reklama teď zdobí ulice hlavního města.
Foto: YouTube

Paříž - Záplavy reklamních letáčků, billboardů a plakátů, které jsou na každém kroku, si lidé mnohdy ani nevšímají. Francouzské dráhy ale zvolily jiný způsob, jak upoutat pozornost a ještě k tomu pobavit.

Do ulic Paříže nainstalovaly interaktivní plastiky, kterých se lidé mohou doslova dotknout.

Reklama, která vyvolává zájem
Reklama, která vyvolává zájem | Video: YouTube

Fascinovaní Francouzi se tak fotí u úst operní zpěvačky v nadživotní velikosti, které vibruje jazyk, nakukují pod šaty slavné Marilyn Monroe, sahají na koupajícího se hráče ragby nebo tančí u chlupaté hrudi disco nadšence.

Pařížské dráhy touto netradiční reklamou chtějí nalákat na svůj balíček výhod, který zahrnuje dopravu vlakem a vstupenky na různé zábavní akce, jako jsou opera, muzeum, koncerty nebo sportovní zápasy.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Německá CDU/CSU vybírá kancléřského kandidáta, průlom se zatím nečeká

Vedení poslanecké frakce vládní konzervativní unie CDU/CSU bude v neděli jednat o společném kandidátovi na kancléře pro nadcházející zářijové parlamentní volby. Přítomni budou předseda Křesťanskodemokratické unie (CDU) a premiér Severního Porýní-Vestfálska Armin Laschet a bavorský ministerský předseda a šéf Křesťanskosociální unie (CSU) Markus Söder, mezi kterými se podle všeho výběr nástupce dosluhující kancléřky Angely Merkelové rozhodne. Konečný verdikt se v neděli ale nečeká.

Rozpravy se zúčastní i Merkelová, která po čtyřech kancléřských mandátech a 16 letech ve vedení Německa odchází z politiky. Jejím nástupcem by se rád stal Laschet, který se veřejně nijak netají svým zájmem unii CDU/CSU do voleb vést. Nikdo ale nepochybuje o tom, že kancléřské ambice má i Söder, který prozatím vystupuje zdrženlivě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy