Dramatickou havárii zakončil motorkář skokem na auto

pej
21. 8. 2014 17:16
Předjíždění zprava mohlo skončit tragicky. Motorkář ale nebezpečně vypadající pád zvládl jako učiněný akrobat.
Karambol se šťastným koncem | Video: YouTube

Video - Dopravní nehody motorkářů často končí tragicky. Lidské tělo je bez bezpečnostních pásů a airbagů vystaveno mnohem většímu nebezpečí.

Tento mladík ale na svém motocyklu předvedl doslova akrobatický kousek, za který by se nemusel stydět ani komiksový superhrdina.

Video pořízené v Rusku bylo zveřejněné na YouTube v úterý 19. srpna a během dvou dní ho zhlédlo přes 4,5 miliónů lidí.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy