VIDEO Nový trend. Čeští maturanti dělají na plese striptýz

Foto: Aktuálně.cz, YouTube
Magazín Magazín
26. 2. 2015 16:00
Půlnoční překvapení českých maturantů jsou čím dál tím odvážnější. Podívejte se na výběr těch nejsmělejších.

Video - Studenti z prestižního pražského Gymnázia Jana Keplera překvapili svým půlnočním přestavením na maturitním plese všechny přítomné. V sále pražské Lucerny se svlékli do naha a během svého tance se snažili v každém okamžiku skrýt své choulostivé partie.

Video zveřejněné na YouTube zhlédlo přes půl milionu lidí a objevilo se i na zahraničním serveru 9gag. Jenže zdaleka nejsou jediní.

Striptýz se stává pravidelnou součástí takzvaných "půlnočních překvapení" napříč republikou. Odvážné maturanty mají například i Mělník, Jihlava, Příbram či Nové Strašecí. Podívejte se na přehlídku nejsmělejších kreací českých maturantů.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Zdráhalová byla na 1500 metrů patnáctá, další titul má Wüstová

Rychlobruslařka Nikola Zdráhalová si vylepšila na mistrovství světa v Salt Lake City osobní rekord na 1500 metrů a obsadila 15. místo. Pátý titul na této distanci vybojovala favorizovaná Ireen Wüstová z Nizozemska. Martina Sáblíková se po zisku zlata na trojce a stříbra na pětce rozhodla nestartovat.

Sáblíková se po dohodě s trenérem Petrem Novákem odhlásila a šetří síly na závěr sezony. Čeká ji ještě MS ve víceboji v Hamaru a finále Světového poháru v Heerenveenu.

Bilanci Sáblíkové 21 zlatých medailí z MS na jednotlivých tratích i ve víceboji se dnes na jediný titul přiblížila nizozemská rivalka Wüstová. Patnáctistovku vyhrála o 21 setin před ruskou dvojicí Jevgenija Lalenkovová, Jelizaveta Kazelinová.

Zdráhalová si na olympijském oválu v Salt Lake City posunula osobní maximum na 1:54,241 minuty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy