VIDEO Nový trend. Čeští maturanti dělají na plese striptýz

VIDEO Nový trend. Čeští maturanti dělají na plese striptýz
Chlapci z maturitního ročníku Gymnázia Jana Keplera si pro hosty plesu v pražské Lucerně připravili půlnoční překvapení. Video zhlédlo na YouTube už přes 500 tisíc lidí.
Stejný nápad ale měla letos i maturitní třída z Gymnázia v Novém Strašecí.
Před rokem takto svoje rodiče a všechny přítomné překvapili chlapci z maturitního ročníku střední školy v Příbrami. Ti si tehdy ještě vystačili s plavkami Borata, hlavního hrdiny americké komedie o kazašském televizním reportérovi.
Maturanti Střední průmyslové školy v Jihlavě předvedli oblíbený trik - pánvička a sběračka. Když pánvičky odhodili, jejich choreografie nabrala ve finále dramatických obrátek.
Foto: Aktuálně.cz, YouTube
Magazín Magazín
26. 2. 2015 16:00
Půlnoční překvapení českých maturantů jsou čím dál tím odvážnější. Podívejte se na výběr těch nejsmělejších.

Video - Studenti z prestižního pražského Gymnázia Jana Keplera překvapili svým půlnočním přestavením na maturitním plese všechny přítomné. V sále pražské Lucerny se svlékli do naha a během svého tance se snažili v každém okamžiku skrýt své choulostivé partie.

Video zveřejněné na YouTube zhlédlo přes půl milionu lidí a objevilo se i na zahraničním serveru 9gag. Jenže zdaleka nejsou jediní.

Striptýz se stává pravidelnou součástí takzvaných "půlnočních překvapení" napříč republikou. Odvážné maturanty mají například i Mělník, Jihlava, Příbram či Nové Strašecí. Podívejte se na přehlídku nejsmělejších kreací českých maturantů.

 

Právě se děje

Další zprávy