VIDEO Kočka zahnala agresivního psa. Zachránila tak dítě

pej
15. 5. 2014 11:30
Statečná kočka nelenila a zachránila svého dětského majitele před útokem agresivního psa.
Statečná kočka brání chlapce před výpadem agresivního psa | Video: YouTube

Video – Když otec natáčel svého syna, jak si hraje na příjezdové cestě k domu vedle zaparkovaného auta, netušil, čeho se stane svědkem. Úplnou náhodou nahrál záznam, na němž se kočka postaví agresivnímu psovi, který nic netušícího chlapce napadne. 

Roger Triantafilo nahrál video pod názvem Kočka zachránila mého syna na YouTube, během jediného dne ho zhlédlo přes pět milionů lidí.

I přes včasný zásah kočky si hluboká zranění na noze vyžádala několik stehů. "Mohlo to být daleko horší," dodal otec.

Policie identifikovala psa jako osmiměsíčního křížence labradora, patřícího lidem žijícím ve stejné ulici. Ti se ho po incidentu vzdali. Psa nechali zavřít do útulku a požádali o jeho utracení. 

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy