VIDEO Extrémní atrakce s krokodýly: Plavat, krmit i pochovat

jaz
17. 5. 2014 8:00
Zpomalené záběry z australského akvária dokazují, jak je krokodýl nebezpečným tvorem.
Foto: YouTube

Darwin – V malém městečku na severu Austrálie se nachází vodní svět Crocosaurus Cove, kde mají zájemci možnost si užít nějaký ten čas se samotnými obyvateli vodní říše.

Návštěvníci vidí krokodýlům až do tlamy
Návštěvníci vidí krokodýlům až do tlamy | Video: YouTube

Krmení pomocí rybářských prutů je zážitek, když tihle nebezpeční predátoři vyskakují z vody, aby ulovili masitou návnadu. Malí i dospělí pak mají možnost zaplavat si vedle těchto tvorů a prozkoumat detailně všechny záhyby jejich těl. Samozřejmě za plexisklem.

Výjimkou není ani tzv. klec smrti nebo možnost pochovat si malé krokodýlí miminko. Nutný respekt z krokodýlů pak zachycuje pořízené video, které zpomalenými záběry zprostředkovává děsivou atmosféru.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Praha mění pravidla pro pouliční umění v centru, zakáže obří pandy či bublifuky

V centru Prahy už nebudou moci vystupovat lidé v obřích kostýmech pand a dalších zvířat. Zakázané bude také dělání bublin, které znečišťuje chodníky. Změnu vyhlášky o pouličním umění, tzv. buskingu, schválili zastupitelé. Vyhláška také rozšiřuje místa se zákazem pouličního umění na celé Staroměstské náměstí a další místa.

před 6 hodinami

Ve velké části Prahy se zvýší daň z nemovitosti

Ve velké části Prahy se zvýší daň z obytných nemovitostí, v případě komerčních nemovitostí se zdvojnásobí na celém území metropole. Vyplývá to z úpravy vyhlášky pro výpočet daně, kterou schválili pražští zastupitelé. Městské části si mohly určit, zda daň u rezidenčních domů zvýší - z těch velkých tak učinily Praha 1, 3, 7, 8, 10, 11 a 12. 

Další zprávy