VIDEO Vyhrají Češi nad hokejisty USA? "Tak určitě"

mp
18. 2. 2014 21:03
Čeští hokejisté postoupili po výhře nad výběrem Slovenska do čtvrtfinále olympijského turnaje v Soči. Co chystá výběr trenéra Aloise Hadamczika na středeční zápas s USA?
Věří si čeští hokejisté na Američany? | Video: Youtube

Soči – Reprezentační výběr České republiky zvítězil 5:3 nad Slovenskem a o postup do semifinále se popere ve středečním zápase s hokejisty Spojených států.

Češi hned po utkání se Slovenskem prozradili, co na Amerčiny chystají. Věří si Eliáš, Plekanec, Pavelec a spol. na favority z USA? Postoupí přes tým Spojených států? Podívejte se na sestříhaný "rozhovor" s českými reprezentanty. Taktika je zřejmě jasná a pustup (skoro) jistý!

 

Právě se děje

před 6 minutami

Demokratičtí voliči v několika státech dostali výhrůžné e-maily, aby volili Trumpa

Demokratičtí voliči v nejméně čtyřech amerických státech včetně Floridy a Pensylvánie, které patrně budou rozhodující pro výsledek listopadových prezidentských voleb, obdrželi výhrůžné emaily. Jejich autoři se v nich lživě vydávají za krajně pravicovou skupinu Proud Boys a příjemcům vzkazují, že "po nich půjdou", pokud nedají svůj hlas republikánskému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Kdo je autorem e-mailů, zatím není zcela jasné. Není však vyloučeno, že za operací stojí státní aktér, píše agentura AP.

Strůjci operace patrně získali e-mailové adresy ze státních seznamů registrovaných voličů, které zahrnují stranickou příslušnost a v některých případech také e-mailové adresy. Ty byly následně využity k rozsáhlému cílenému spamovaní. Odesilatelé v e-mailech tvrdí, že vědí, kterému z kandidátů se příjemce chystá dát 3. listopadu svůj hlas. Předčasné hlasování přitom již začalo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy