Trůn pro otrlé. Dům v Melbourne nabízí jednu z nejméně soukromých toalet na světě

Zdá se, že dům na předměstí australského Melbourne soukromí pro intimní chvilku na toaletě nenabídne. V propagačních materiálech domu lákají makléři budoucí majitele na nádherný výhled na město z ložnic v horním patře. Ohromující výhled je tu ale i z toalety, navíc zatím zcela obousměrný.
Trůn pro otrlé. Dům v Melbourne nabízí jednu z nejméně soukromých toalet na světě. | Video: Instagram/Brown Cardigan

O pohled se na Instagramu podělil Brown Cardigan, který záznam vylepšil patřičným emotikonem. Jak ale zjistil Daily Mail, unikátnost je dočasnou záležitostí. Realitní makléř Peter Bozinoski vysvětlil, že místnost ještě není dokončená a na sklo se bude dávat neprůhledná vrstva.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

České házenkářky na úvod play off o MS jen remizovaly se Švýcarskem

České házenkářky v úvodním ze dvou zápasů play off kvalifikace o postup na prosincové mistrovství světa doma jen remizovaly se Švýcarskem 27:27. Svěřenkyně trenéra Jana Bašného prakticky celé utkání v Zubří dotahovaly, v závěru se sice dostaly do vedení, ale outsider v poslední sekundě vyrovnal. Odveta se hraje v úterý.

Češky na minulém mistrovství světa předloni nehrály po těsné porážce v play off s Černou Horou. Na šampionátu v roce 2017 národní tým překvapivě došel až do čtvrtfinále a konečným osmým místem stanovil nejlepší výsledek v samostatné historii. Za působení Bašného postoupily reprezentantky na mistrovství světa ještě v roce 2013, kdy obsadily 15. příčku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy