Trapasy roku: Šmucler utekl z vysílání, Hamáčka přemohlo monstrum, Melanii ujel úsměv

Trapasy roku: Šmucler utekl z vysílání, Hamáčka přemohlo monstrum, Melanii ujel úsměv
Zubař Roman Šmucler doslova bez pardonu odešel z debaty s evolučním biologem Jaroslavem Flegrem v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na Prima CNN News. "Je potřeba šlápnout na brzdu. Hrozí tisíce až desetitisíce mrtvých," uvedl Flegr a vyzval k včasnému zásahu. "Zavřít děti doma u mobilů a říkat tomu boj proti nemoci? Desetitisíce mrtvých? Strašit penzisty, aby je trefil šlak? Takovou diskusi prostě lékař připustit nemůže. O. K., dělejte si show, ale beze mě," dodal Šmucler druhý den ráno po úprku z živého vysílání na svém twitterovém účtu.
Jako monstrum zněl ministr vnitra a šéf ČSSD Jan Hamáček, když představoval detaily rozesílání respirátorů a roušek seniorům. Běžnou tiskovku přenášela se zpožděním i Česká televize. Po několika vteřinách ji ovšem musela přerušit. Hamáčkův hlas totiž zkreslila patrně chyba v režii.
Na pódium přichází Ivanka Trumpová a Melanii se náhle zcela změní výraz ve tváři. Rozzářený výraz v obličeji se jí ve vteřině změní na spíše nevraživý pohled. Záběr z nominačního sjezdu Republikánské strany v zahradě Bílého domu se stal okamžitě virálním. Jen během následující noci ho na Twitteru vidělo více než pět milionů lidí.
Jak zábavný může být rozhovor o lokálních ohniscích koronaviru v Británii, předvedla dcera vysokoškolské učitelky Clare Wenhamové. Do šestiminutového rozhovoru pro BBC Scarlett několikrát zasáhla, protože potřebovala konzultaci ohledně nejlepšího umístění pro její obrázek jednorožce. "Všichni víme, jaké to je, pracovat z domova," reagoval moderátor, který nakonec dívce doporučil umístění obrázku na poličku.
Foto: Aktuálně.cz
Magazín Magazín
31. 12. 2020 16:41
Úprk zubaře Romana Šmuclera z živého vysílání Prima CNN News. Ministr vnitra Jan Hamáček mluvil kvůli chybě v režii České televize jako monstrum. Melanii Trumpové po příchodu Ivanky na pódium učebnicově zmrzl úsměv a dívenka, která vstoupila do vysílání britské BBC s otázkou "Kam mám dát ten obrázek s jednorožcem?", to jsou trapasy, které vás v roce 2020 bavily ze všech nejvíc.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy