Roztomile ošklivý kocour konečně našel adoptivní páníčky i s novým kočičím parťákem

Magazín Magazín
25. 10. 2020 16:25
Kocoura Tobyho nechtěl dlouhou dobu nikdo adoptovat. Důvodem byl jeho výjimečný vzhled i to, že byl spolu se svým kočičím spojencem Quintonem nerozlučnou dvojkou, útulek tedy trval na tom, že je nutné adoptovat si oba kocoury. Dvojice se nakonec ujala Gerogina Priceová se svým snoubencem, vyhodnotili, že oba kocouři jsou roztomile krásní.
Roztomile ošklivá kočka si našla svůj domov | Video: Instagram/Tummyandgummy

Sedmiletý Toby trpí vzácným kožním onemocněním zvaným astenie, kdy nedostatek kolagenu způsobuje velmi elastickou a křehkou kůži. "Byli tak vděční a žili týdny pod postelí, ale jídlo a láska je nakonec dostaly ven a teď jim to tu všechno patří", radovala se jejich nová majitelka. 

Po několika měsících v novém domově ale museli majitelé Quintona utratit kvůli vážné nemoci. Smutnému Tobymu později milovníci koček pořídili nového parťáka. Jak se jim daří, můžete sledovat na jejich instagramovém účtu Tummyandgummy.

 

Právě se děje

před 10 minutami

Basketbalisté Brooklynu vyhráli v NBA osmý zápas za sebou

Basketbalisté Brooklynu vyhráli v NBA osmý zápas za sebou a po domácím vítězství 129:92 nad Orlandem stále dotírají na lídra Východní konference Philadelphii. Sixers se v čele tabulky udrželi díky výhře 111:97 nad Dallasem. Při shodném počtu 22 vítězství mají oproti Nets na kontě o jednu porážku méně.

Výsledky NBA:

Brooklyn - Orlando 129:92, Denver - Washington 110:112, Memphis - LA Clippers 122:94, Milwaukee - New Orleans 129:125, New York - Sacramento 140:121, Philadelphia - Dallas 111:97.

Další zprávy