Po příchodu Ivanky Melanii ztuhl úsměv na rtech. Virální video baví miliony lidí

Magazín Magazín
28. 8. 2020 10:47
Zvěsti o napětí mezi první dámou USA Melanií Trumpovou a její nevlastní dcerou Ivankou opět ožívají. Po závěru nominačního sjezdu Republikánské strany v zahradě Bílého domu se stal virálním záběr, kdy na pódium přichází Ivanka Trumpová a Melanii se náhle zcela změní výraz ve tváři. Mnozí její pohled komentují jako doslova nevraživý. Během noci už na Twitteru vidělo video více než pět milionů lidí.
Po příchodu Ivanky Melanii ztuhnul úsměv. Virální video baví miliony lidí | Video: Reuters

O napjatých vztazích mezi Melanií a Ivankou Trumpovými novináři spekulují dlouhou dobu. V září má vyjít kniha bývalé důvěrnice první dámy USA Stephanie Winston Wolkoffové, která má odhalit tvrdé komentáře Melanie vůči Ivance i vůči Donaldu Trumpovi. Bílý dům se ke knize zatím nevyjádřil, už z dřívějších komentářů je jasné, že si prezident na takové zprávy zvykl: "Každý den je to něco jiného, koho to zajímá," nechal se slyšet Donald Trump.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Státní Lesy ČR jsou v pololetí kvůli kůrovci ve ztrátě 480 milionů Kč

Státní podnik Lesy České republiky (LČR) vykázal v prvním pololetí kvůli kůrovci a nízkým cenám dřeva ztrátu 480 milionů korun. Loni do konce června měl zisk 169 milionů korun. Kůrovcová kalamita na hospodaření státního podniku negativně dopadá třetím rokem v řadě. Lesy ČR spravují téměř polovinu lesů v zemi a jejich hlavní snahou je zvládnutí kalamity.

"Zásadní vliv na hospodářské výsledky mají přetrvávající nízké ceny dříví a prodej dříví nižší kvality z kůrovcových těžeb. Současně se zvýšil objem nákladů na pěstební činnost," uvedla mluvčí LČR Eva Jouklová k důvodům pololetní ztráty. Kůrovcová kalamita způsobuje přetlak dřeva na trhu a pokles cen.

Zdroj: ČTK
Další zprávy