Nechci zemřít, křičela Paris Hilton. Padalo s ní letadlo

Magazín Magazín
29. 6. 2015 14:57
Paris Hilton se stala terčem drsného vtipu egyptského moderátora, který na ni nafingoval leteckou havárii.
Paris Hilton se stala obětí vtipu | Video: YouTube

Dubaj – Dědička hotelového impéria Paris Hilton se stala obětí žertu egyptského herce Rameze Galala. Uvěřila totiž, že letadlo, ve kterém sedí a jímž měla letět na slavnostní otevření luxusního hotelu v Dubaji, má technickou závadu a s největší pravděpodobností havaruje.

"Jsem opravdu hrozný chlap. Je mi to tak líto," přiznal se strůjce celé akce po bezpečném přistání. I když šlo o drsný vtip, americká celebrita vše vzala poměrně s nadhledem. "Celé to bylo nahrané? Já tě zabiju," řekla, když se uklidnila.

Patnáctiminutový záznam, na němž Hilton panicky křičí a vyděšeně pláče, se vysílal v egyptské zábavné show Ramez in Control, kterou televize v období ramadánu promítá každý den.  

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Italský senátní výbor rozhodl, že Salvini má být vyšetřován. Čelí obvinění ze zneužití pravomoci kvůli blokádě lodí s migranty

Výbor italského Senátu schválil žádost soudu o zahájení vyšetřování lídra pravicové Ligy a bývalého ministra vnitra Mattea Salviniho, jenž čelí obvinění ze zneužití pravomoci v souvislosti s blokádou záchranných lodí s migranty. Pokud by soud shledal lídra nejpopulárnější italské strany vinným, hrozilo by mu až 15 let za mřížemi. Zároveň by mu mohlo být zakázáno zastávat politickou funkci, což by mu zabránilo usilovat o post premiéra.

Zdroj: ČTK
Další zprávy