Nechci zemřít, křičela Paris Hilton. Padalo s ní letadlo

Magazín Magazín
29. 6. 2015 14:57
Paris Hilton se stala terčem drsného vtipu egyptského moderátora, který na ni nafingoval leteckou havárii.
Paris Hilton se stala obětí vtipu | Video: YouTube

Dubaj – Dědička hotelového impéria Paris Hilton se stala obětí žertu egyptského herce Rameze Galala. Uvěřila totiž, že letadlo, ve kterém sedí a jímž měla letět na slavnostní otevření luxusního hotelu v Dubaji, má technickou závadu a s největší pravděpodobností havaruje.

"Jsem opravdu hrozný chlap. Je mi to tak líto," přiznal se strůjce celé akce po bezpečném přistání. I když šlo o drsný vtip, americká celebrita vše vzala poměrně s nadhledem. "Celé to bylo nahrané? Já tě zabiju," řekla, když se uklidnila.

Patnáctiminutový záznam, na němž Hilton panicky křičí a vyděšeně pláče, se vysílal v egyptské zábavné show Ramez in Control, kterou televize v období ramadánu promítá každý den.  

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy