Nejhorší žádost o ruku na světě? Prstýnek v hamburgeru

Magazín Magazín
5. 6. 2015 11:59
Ne všechny námluvy skončí šťastně. Například zásnubní prsten na kuřecím sendviči od McDonald's může ženu i urazit.
Zásnuby Michaela Josepha | Video: YouTube

Video - Námluvy Michaela Josepha nedopadly podle jeho představ. Chtěl svojí dívce udělat radost, a proto ji vzal na vyjížďku autem. Když se zastavili na jídlo v McDonald's, překvapil svoji milou prstýnkem, který nechal schovat do krabičky s hamburgerem. Šokovaná dívka neměla zpočátku slov, chvílemi si myslela, že jde o špatný vtip. 

Michael si celou žádost o ruku natočil na kameru, video se stalo hitem na YouTube.

"Svoji přítelkyni jsem potkal před dvěma roky v Los Angeles. Plánování nikdy nebylo mojí parketou, proto moje žádost dopadla tak, jak dopadla. Deset měsíců žertovala o tom, že bych jí mohl zásnubní prsten schovat do krabice kuřecích nugetů, tak jsem to tak udělal," okomentoval video na YouTube.

Záznam ze skryté kamery okomentovaly během několika hodin stovky lidí. Jedni vyzdvihují mladíkovu nápaditost a originalitu, druzí považují jeho žádost o ruku za nejhorší na světě.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Egypťan Bahader je v téměř 75 letech fotbalovým rekordmanem

Egypťan Ezzeldin Bahader byl krátce před 75. narozeninami zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako nejstarší profesionální fotbalista na světě. Podle agentury Reuters získal tento primát po sobotním zápase v egyptské třetí lize, v níž podruhé nastoupil za tým 6th October a znovu odehrál celých 90 minut.

První duel zvládl Bahader v březnu, kdy dokonce skóroval z penalty, a pak na potřebný další start čekal déle, než myslel, protože sportovní svět zastavila pandemie koronaviru. O rekord dědeček šesti vnoučat nyní připravil Izraelce Isaaka Hayika. Ten ještě loni hrál ve věku 73 let, a to jako brankář. Hadaderovi bude pětasedmdesát let 3. listopadu.

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Spojené arabské emiráty ratifikovaly dohody o normalizaci vztahů s Izraelem

Kabinet Spojených arabských emirátů dnes ratifikoval dohodu o navázání plnohodnotných diplomatických vztahů s Izraelem, kterou zástupci obou zemí podepsali ve Washingtonu v září. Informovala o tom agentura Reuters. Izraelská vláda a parlament dohodu se SAE ratifikovaly minulý týden.

Zdroj: ČTK
Další zprávy