Nahá cvičila jógu uprostřed demonstrace. Policisté se okamžitě stáhli

Policisty amerického Portlandu uprostřed 50. dne nepokojů překvapila žena oblečená jen do čepice a obličejové masky. Videozáznam ukazuje, jak dáma přichází k policistům a zastavuje se jen několik metrů od nich. Po cestě se ji pokusí ochránit muž se štítem, toho ale dáma obchází. „Objevila se nahá Athéna a mladí kluci nevěděli, co si počít,“ vtipkoval na sociálních sítích autor videa.
Nahá žena cvičící jógu odzbrojila policii. Muži zákona se okamžitě stáhli | Video: Twitter/@DonovanFarley

Důvodem protestů v centru Portlandu v americkém Oregonu je údajná rasová nerovnost a policejní brutalita. Poslední protest se odehrál okolo budovy federálního soudu jako vzdor proti zatýkání v uplynulých týdnech.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 3 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy