Video: Liška a Plodková se pro jubilejní Finále Plzeň pustili do dortové bitvy

Magazín Magazín
16. 3. 2017 13:00
20. až 26. dubna se uskuteční 30. ročník Finále Plzeň, soutěžní přehlídky české kinematografie loňského roku. Festival se ponese v duchu oslav jubilea, čemuž odpovídá i letošní vizuální styl. Na plakátech čelí Pavel Liška a Jana Plodková letícímu dortu, festivalová znělka skupiny Družina pod vedením režiséra Jana Látala okolo nápadu rozehrála i malou scénku. Při natáčení bylo spotřebováno 40 zákusků a zúčastnili se ho i další čeští tvůrci.
20. až 26. dubna se uskuteční 30. ročník Finále Plzeň, soutěžní přehlídky české kinematografie loňského roku. Zde je jeho znělka. | Video:
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Bývalý trenér Atlética, který vedl i Bejbla, zemřel ve věku 71 let

Bývalý srbský fotbalista a trenér Radomir Antič zemřel v Madridu ve věku 71 let. O jeho úmrtí bez bližších podrobností jako první informovalo na svém webu Atlético Madrid, s nímž mimo jiné slavil double. Ve Španělsku trénoval i velké rivaly Real Madrid a Barcelonu.

V Atléticu, v němž vedl i českého reprezentanta Radka Bejbla, působil natřikrát v letech 1995 až 2000. V první sezoně 1995/96 s klubem triumfoval v lize i v domácím poháru. Celkem ve Španělsku strávil 16 let ze své trenérské kariéry.

V letech 2008 až 2010 vedl Antič srbský národní tým, poté si vyzkoušel angažmá v čínské lize. Naposledy trénoval v roce 2015 tým Che-pej China Fortune.

Zdroj: ČTK
Další zprávy