Láska přes internet: Američanka se provdala za chudého Inda

jaz
28. 1. 2014 17:49
Večírky, nákupy a pohodlný život ve městě vyměnila za drsné podmínky indického venkova. Přesto Američanka tvrdí, že je šťastnější než kdykoliv předtím.
Adriana Peral a Mukesh Kumar
Adriana Peral a Mukesh Kumar | Foto: youtube

Adriana Peral z Kalifornie se před časem seznámila na sociální síti s o šestnáct let mladším indickým farmářem Mukeshem Kumarem. Přestože ji rodina zrazovala, Adriana odletěla do Indie a po pár měsících se za chudého vesničana provdala.

Jednačtyřicetiletá bývalá recepční opustila kvůli muži, kterého viděla jen na fotkách, svou dceru a vydala se napříč kontinenty do naprosto neznámé země.

"Někteří lidé si mysleli, že je Mukesh podvodník a že ve skutečnosti neexistuje. Nedokážu ani popsat ten okamžik, když jsem ho konečně uviděla v příletové hale na letišti. Byla to úleva vidět ho konečně osobně," řekla Mirror News Adriana a připustila, že to byl zpočátku velký kulturní šok.

Díky své tmavší pleti mezi ostatní vesničany velmi rychle zapadla a stala se z ní žena v tradiční indické domácnosti.

Mukesh sice moc dobře anglicky nemluví, přesto si život se svou ženou pochvaluje. "Adriana je dobrá žena. Dělá domácí práce, a když moje matka myje nádobí, vždycky říká: 'Ne, tohle je moje práce.'"

Adriana přesto připouští, že jednou by se do Ameriky mohli společně vrátit. Teď má ale v plánu založit se svým pětadvacetiletým manželem, který je ve věku její dcery, novou rodinu.

 

Právě se děje

před 19 minutami

Komerční banka má zablokovanou elektronickou identifikaci, řeší bezpečnostní incident

Správa základních registrů dočasně zablokovala Komerční bance poskytování služeb elektronické identifikace, tady takzvané digitální občanky. Banka měla službu spustit toto pondělí. Podle serveru Seznam Zprávy je důvodem blokace bezpečnostní incident, při kterém byla pravděpodobně zaměněna identita. Banka společně se SZR analyzuje příčiny problému.

"V průběhu předprodukčního testování jsme odhalili technický problém, který vedl k preventivnímu a dočasnému zastavení možnosti autentizace klientů Komerční banky," sdělil mluvčí banky Michal Teubner. Masivní testování všech scénářů je podle něj důležité pro identifikaci a odstranění chyb, které se mohou v rámci ostrého provozu objevit.

Zdroj: ČTK
před 53 minutami

Vláda schválila rozdělení EU peněz mezi programy

Vláda dnes schválila rozdělení evropských dotací pro ČR v programovém období 2021 až 2027 mezi operační programy, a to přes odpor koaliční ČSSD. Na twitteru o tom informovala ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD). podle ní rozhodnutí znamená méně peněz pro rodiny s dětmi, seniory, na rekvalifikace a sociální služby.

Z materiálu, který má ČTK k dispozici, vyplývá, že celkově by v letech 2021 až 2027 mělo být rozděleno mezi většinu operačních programů 18,8 miliardy eur (zhruba 488,5 miliardy korun). Přitom na operační program ministerstva práce a sociálních věcí je v návrhu vyčleněno 1,4 miliardy eur (36,4 miliardy korun). Podle portálu k evropským dotacím bylo v období 2014 až 2020 vyčleněno na operační program zaměstnanost 2,15 miliardy eur.

Zdroj: ČTK
Další zprávy