VIDEO Zvířecí láska. Když si hraje tygr se psem

Magazín Magazín
4. 2. 2015 11:48
Ve volné přírodě by jejich přátelství bylo nemožné. V rezervaci se ale stali nejlepšími přáteli.
Zvířecí hrátky na farmě v Jihoafrické republice | Video: YouTube

Video - Mládě tygra bengálského se narodilo před sedmi týdny. Přestože ho jeho matka odvrhla, není samo. Jeho věrným druhem při každodenních procházkách se stalo desetiměsíční štěně.

Oba dva žijí na rodinné farmě Inn Wildlife Sanctuary, vzdálené zhruba dvacet minut jízdy autem od Pretorie. Farma slouží jako přírodní rezervace a zároveň hotel. Kromě tygříka Huntera a jeho psího kamaráda zde najdete i další druhy zvířat včetně lva, geparda a leoparda.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

"Chcete, aby tu vládl Putin?" V Minsku protestují stovky lidí proti integraci země s Ruskem

O plánech na "prohloubení integrace" země s Ruskem mají v sobotu v černomořském letovisku Soči jednat prezidenti obou zemí Alexandr Lukašenko a Vladimir Putin. Agentura AP odhadla počet demonstrantů na více než 1000, nezávislý server Tut.by se dopočítal 730 účastníků.

Demonstranti se po poledni pokusili proniknout na schodiště Paláce republiky, ale policisté v uniformách i civilu jim v tom zabránili. Jinak pořádkové síly nezasáhly, přestože akce nebyla povolená.

"Chcete, aby tu vládl Putin?" ptal se do megafonu opoziční aktivista Pavel Severinec a dav odpovídal "Ne!". "Takovou integraci nemám zapotřebí," vykřikovala žena, držící plakát s přeškrtnutou ruskou vlajkou. Na výzvy policie k rozchodu odpovídali demonstranti voláním "Ať žije Bělorusko!", vylíčil server. Demonstranti mají v plánu vydržet až do soumraku a v neděli v protestu pokračovat.

Zdroj: ČTK
Další zprávy