Do Tesly nejde nalít benzin? Řidič se marně snažil natankovat elektroauto

Magazín Magazín
20. 7. 2020 11:56
Už jen to, že řidič Tesly Modelu 3 zastavil na benzinové čerpací stanici, bylo podezřelé. Posádka vozu za ním se ale začala opravdu bavit ve chvíli, kdy se mladík skutečně pokoušel najít ve svém autě na elektřinu otvor, kam by vložil tankovací pistoli.
Do Tesly nejde nalít benzín? Muž se marně snažil natankovat auto na baterky | Video: Facebook/Justin Flom

Řidič Teslu pečlivě obešel, prohledal kufr, zvedl kapotu, ale drtivou pravdu se dozvěděl až ze svého mobilního telefonu. Po zřejmém vyhledání hesel "tankování Tesla Model 3" se rozčílil a odjel rychle pryč. Úprk ze sociálních sítí ale už tak rychlý nebyl. Video se stalo rychle virálním, tím, že ho ale zveřejnil známý americký kouzelník performer Justin Flom, je potřeba počítat i s možností, že akci mohl sám režírovat. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Na Novém Zélandu byla dnes tři zemětřesení, hrozí cunami

Nový Zéland dnes zasáhlo již třetí zemětřesení, úřady varují před cunami a nařídily evakuaci některých oblastí, píše AFP. Zatím poslední dnešní zemětřesení, o síle 8,0 stupňů, zasáhlo Kermadekovy ostrovy.

Dříve během dneška seismologové ve stejné oblasti naměřili otřesy o síle 7,4 stupně. Brzy ráno tamního času zasáhly Nový Zéland o 900 kilometrů jinde otřesy o síle 7,2 stupně, píše agentura Reuters. Zatím nebyla hlášena žádná zranění ani škody na majetku.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

YouTube zruší omezení Trumpova účtu, až poleví hrozba násilností

Internetová platforma pro sdílení videí YouTube uvolní omezení uvalená na účet exprezidenta Donalda Trumpa až usoudí, že se snížilo nebezpečí násilných incidentů v USA. Podle agentury Reuters to dnes prohlásila šéfka stejnojmenné společnosti Susan Wojcickiová. YouTube zamezil Trumpově účtu nahrávat nová videa po útoku jeho příznivců na sídlo Kongresu na začátku ledna.

"Kanál zůstává nadále pozastavený kvůli rizikům podněcování násilí," řekla Wojcickiová v rozhovoru s organizací Atlantic Council. Středeční varování policie zajišťující ochranku Kapitolu ohledně možnosti nového útoku ozbrojenců na sídlo Kongresu jsou podle ní důkazem, že "nadále přetrvává zvýšené riziko násilností".

Na Trumpově youtubovém účtu lze nadále zhlížet dříve nahraná videa, není mu však umožněno nahrávat nová a platforma zablokovala možnost stávající nahrávky komentovat. YouTube na rozdíl od ostatních platforem udělil Trumpovi pouze důtku, k trvalému smazání účtu by musel dostat další dvě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy