Do Tesly nejde nalít benzin? Řidič se marně snažil natankovat elektroauto

Magazín Magazín
20. 7. 2020 11:56
Už jen to, že řidič Tesly Modelu 3 zastavil na benzinové čerpací stanici, bylo podezřelé. Posádka vozu za ním se ale začala opravdu bavit ve chvíli, kdy se mladík skutečně pokoušel najít ve svém autě na elektřinu otvor, kam by vložil tankovací pistoli.
Do Tesly nejde nalít benzín? Muž se marně snažil natankovat auto na baterky | Video: Facebook/Justin Flom

Řidič Teslu pečlivě obešel, prohledal kufr, zvedl kapotu, ale drtivou pravdu se dozvěděl až ze svého mobilního telefonu. Po zřejmém vyhledání hesel "tankování Tesla Model 3" se rozčílil a odjel rychle pryč. Úprk ze sociálních sítí ale už tak rychlý nebyl. Video se stalo rychle virálním, tím, že ho ale zveřejnil známý americký kouzelník performer Justin Flom, je potřeba počítat i s možností, že akci mohl sám režírovat. 

 

Právě se děje

před 21 minutami

Evropská unie dala Google dva měsíce na zlepšení vyhledávání hotelů a letů

Evropská unie dala americké internetové společnosti Google dva měsíce na to, aby zlepšila vyhledávání hotelů a letů, a také aby vysvětlila, jak výsledky hledání řadí. Jinak jí hrozí sankce. Oznámila to Evropská komise (EK) a evropské úřady na ochranu spotřebitele. Praktiky nejpopulárnějšího vyhledávače na světě, který firma provozuje, dlouho vyšetřují antimonopolní úřady po celém světě. Některé z nich už mu vyměřily vysoké pokuty.

"Spotřebitelé v EU nemohou být při plánování dovolených uváděni v omyl. Musíme jim umožnit, aby se mohli rozhodovat na základě transparentních a nezaujatých informací," řekl podle agentury Reuters evropský komisař pro spravedlnost Didier Reynders.

Google v reakci uvedl, že vítá dialog a ubezpečil, že s Evropskou komisí a spotřebitelskými úřady úzce spolupracuje. Ty si vyhradily, že pokud jeho návrhy na zlepšení nebudou dostatečné, budou se věcí dále zabývat a mohou přijít i se sankcemi.

Zdroj: ČTK
Další zprávy