Comeback Lucie se blíží. Na koncert se připravuje přes rok

Magazín Magazín, PR
29. 4. 2014 12:20
Skupina Lucie se naposledy sešla na koncertním pódiu před deseti lety. V polovině května odstartuje velké turné klubovým koncertem v Praze.
Lucie
Lucie | Foto: archiv kapely

Praha – Kapela se schází každý všední den na tajném místě, kde od rána do večera trénuje nejen na nadcházející klubový koncert, ale i na velké halové turné po České republice. "Zahrajeme ty nejznámější a nejžádanější songy, i ty z úplných začátků skupiny," prozrazuje Lucie.

Klubový koncert odstartuje šňůru koncertů po největších českých a moravských halách. Kapela tvrdí, že s výběrem písniček neměla problém: "Museli jsme ubírat, aby se koncert vůbec vešel do dvou hodin."

Lucie - Chci zas v tobě spát
Lucie - Chci zas v tobě spát | Video: YouTube

Cvičíme od rána do večera, tvrdí Lucie

Přípravu na koncert rádia Frekvence 1 a Staropramenu v pražském klubu Retro, který proběhne 15. května, Lucie nepodceňuje. "Připravujeme se už přes rok, ale teď už měsíc intenzivně zkoušíme na utajeném místě. Nyní už každý všední den od ráno do večera."

David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák a P.B.Ch. po klubovém koncertu zamíří do největších sportovních hal v Česku a na Slovensku. Turné odstartuje v Košicích a v Bratislavě. Poté muzikanty čekají dva koncerty v Ostravě a Brně. V Praze v O2 Aréně Lucie vystoupí dokonce třikrát a turné bude zakončeno 26. června v Plzni.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy