Skrytá kamera: Terminátor vyšel do ulic. Lidi bavil i děsil

mad
18. 6. 2015 16:30
Arnold Schwarzenegger v rámci dobročinné kampaně vyrazil do ulic Los Angeles a překvapoval lidi coby namaskovaný Terminátor.
Arnold shání vhodné brýle podobně jako Terminátor | Video:

Praha – Známý herec rakouského původu Arnold Schwarzenegger natočil vtipné video, v němž děsí a zároveň baví kolemjdoucí v Los Angeles.

Herec podporuje charitativní projekt After-School All-Stars (ASAS), který zajišťuje aktivity pro ohrožené děti a mládež z nízkopříjmových rodin. Akce pro ně jsou organizovány na více než 360 školách v 15 velkých městech napříč Spojenými státy.

67letý Schwarzenegger se nechal namaskovat jako Terminátor, kterého hrál ve stejnojmenném sci-fi filmu z roku 1984 a v dalších pokračováních. Letos 9. července vejde do kin Terminátor Genisys, ve kterém se herec znovu objeví coby kyborg T-800, který tentokrát Sarah Connorovou (Emilia Clarke) chrání.

Ve videu herec coby vosková figurína v muzeu Madame Tussauds "ožívá" a děsí návštěvníky. Prochází se také městem a svým typickým robotickým hlasem říká hlášky z Terminátora. Potká se také s jedním ze svých imitátorů, kterého pak učí správně vyslovit slavnou větu "I´ll be back" (Já se vrátím).

Kdo přispěje na projekt, má šanci se s hercem setkat na slavnostní premiéře Terminátora Genisys, projít se po červeném koberci a zúčastnit se afterparty s celebritami. Nejnižší příspěvek začíná na 10 dolarech, a čím více dotyčný přispěje, tím větší je šance na výhru.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 35 minutami

Šéfka Finanční správy Richterová požádala o odvolání z funkce

Generální ředitelka Generálního finančního ředitelství Tatjana Richterová k požádala o odvolání, ve funkci tak skončí 28. března. Ministerstvo financí mezitím vypíše na místo výběrové řízení. Informovalo o tom ministerstvo financí. Richterová správu vedla od roku 2018.

"Děkuji paní ředitelce za odvedenou práci v čele Finanční správy. Na uvolněné místo vypíšeme řádné výběrové řízení na nového generálního ředitele, od kterého očekávám, že dá Finanční správě nový impulz a posune ji směrem k více proklientskému přístupu tak, jak jsem o něm mluvil v opozici i při svém nástupu na ministerstvo financí," uvedl ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS).

Zdroj: ČTK
před 44 minutami

Český skladatel Kotík získal v USA jako první Evropan prestižní cenu Johna Cage

Český hudební skladatel, dirigent a flétnista Petr Kotík ve Spojených státech obdržel prestižní cenu Johna Cage, kterou udílí newyorská Nadace pro soudobé umění. Kotík je doposud jediným evropským umělcem, který tuto cenu dostal, sdělilo Ostravské centrum nové hudby.

Letošní laureáty cen v pěti uměleckých disciplínách - hudbě, tanci, divadle, poezii a výtvarném umění - oznámila ve čtvrtek večer nadace.

Prestižní cena Johna Cage, s níž se pojí odměna ve výši 45 tisíc dolarů, nese jméno po americkém skladateli a jednom ze zakladatelů Newyorské nadace pro soudobé umění. Udílí se od roku 1992 jednomu umělci jednou za dva roky jako "uznání mimořádného úspěchu v umění za práci, jež odráží ducha Johna Cage". Mezi 16 laureáty tohoto ocenění je Kotík doposud jediným evropským umělcem, uvedlo Ostravské centrum nové hudby.

Zdroj: ČTK
Další zprávy