Video: UFO se vznášelo nad domy

Michal Štůsek Michal Štůsek
14. 5. 2009 16:36
Bristol (Velká Británie) - Muž natočil na videokameru pozoruhodný záznam UFO přelétávajícího přes městečko Bristol.
UFO nad Bristolem
UFO nad Bristolem | Foto: Report, youtube

Podle informací deníku The Sun je autorem nahrávky vznášejícího se trojúhelníkového předmětu Andy Hadlington, šestatřicetiletý tvůrce počítačových her.

„Byla to ta nejdivnější věc, kterou jsem ve svém životě viděl. Seděl jsem v pracovně a najednou jsem to spatřil," popisuje Andy setkání s neidentifikovatelným létajícím objektem.

„Předmět se jen tak vznášel nad domy, nevydával vůbec žádný zvuk. Vyběhl jsem na zahradu a snažil se zjistit, kam to odletělo, ale už jsem nic nespatřil," popisuje, co se stalo v návaznosti na konec nahrávky.

Odborníci na UFO se videozáznamem pečlivě zaobírají. V současné době se snaží získat další svědky události.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

Právě se děje

před 27 minutami

V kádru Běloruska pro MS je Šarangovič z New Jersey, Andrej Kosticyn chybí

Útočník Jegor Šarangovič z New Jersey je hlavní hvězdou sedmadvacetičlenné nominace hokejistů Běloruska na mistrovství světa. Vedle jediné posily z NHL jsou v kádru také tři naturalizovaní Kanaďané a dva Američané. Chybí útočník Andrej Kosticyn z Pardubic, který se v přípravě na šampionát zranil.

Nominace hokejistů Běloruska na mistrovství světa v Rize (21. května - 6. června):

Brankáři: Alexej Kolosov, Danny Taylor (oba Dinamo Minsk/KHL), Konstantin Šostak (Čerepovec/KHL),

obránci: Stěpan Falkovskij, Vladislav Jerjomenko, Ilja Solovjov, Ilja Šinkevič, Dmitrij Znacharenko (všichni Dinamo Minsk/KHL), Dmitrij Koronov, Jevgenij Lisovec (oba Ufa/KHL), Andrej Antonov (Junosť Minsk), Nick Bailen (Čeljabinsk/KHL), Kristian Chenkel (Kazaň/KHL),

útočníci: Arťom Děmkov, Francis Paré, Shane Prince (všichni Dinamo Minsk/KHL), Sergej Drozd, Stanislav Lopačuk, Michail Stefanovič (Junosť Minsk), German Něstěrov (Gomel), Andrej Bělevič (Nižnij Novgorod/KHL), Vladislav Kodola (Čerepovec/KHL), Nikita Komarov (Omsk/KHL), Sergej Kosticyn (Bratislava Capitals/ICEHL), Geoff Platt (Ufa/KHL), Jegor Šarangovič (New Jersey/KHL), Danila Klimovič (Zubři Minsk).

před 51 minutami

AT&T v mnohamiliardové transakci spojí mediální součást s firmou Discovery

Americká telekomunikační společnost AT&T spojí svou rozsáhlou mediální součást s firmou Discovery. Vznikne tak samostatný mediální podnik, jenž bude schopen konkurovat i firmám Netflix a Walt Disney.

AT&T podle odhody získá asi 43 miliard USD (901,5 miliardy Kč) a její akcionáři budou mít v nově sloučené skupině většinový podíl, uvedla agentura Reuters.

Další zprávy