Od závodění ve vodním slalomu po rozhovory s dalajlamou či nobelisty. To je kariéra Daniela Stacha

Od závodění ve vodním slalomu po rozhovory s dalajlamou či nobelisty. To je kariéra Daniela Stacha
Daniel Stach se původně věnoval vodnímu slalomu. Chtěl vyhrát mistrovství Evropy, světa i olympiádu.
Nakonec ale zjistil, že by ho kariéra sportovního sportovce nenaplňovala, vystudoval dvě vysoké školy, dostal se do České televize coby divák na exkurzi a stal se hlavní tváří vědy na ČT.
Natalja Gorbaněvská v Hyde Parku Civilizace. Jedna z osmi statečných, kteří šli v srpnu 1968 demonstrovat na Rudé náměstí proti okupaci Československa. Sověti ji za to zavřeli do blázince.
Paul Rusesabagina během rwandského konfliktu zachránil v hotelu životy 1268 lidí. Od něho i jeho manželky Tatiany to chtělo pořádný kus odvahy. "Rozhovor s nimi byl unikátním svědectvím a také varováním, aby se už nikdy podobná zvěrstva neopakovala," říká Daniel Stach.
Foto: Archiv České televize
hrz hrz
22. 6. 2018 6:27
Projděte si pozoruhodnou profesní dráhu moderátora ČT Daniela Stacha. V Hyde Parku Civilizace se potkal s předními světovými vědci a mysliteli. Daniel byl přitom nejprve vodní slalomář a do České televize šel původně jen na exkurzi.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy