Ukázka z pokračování Avataru je na webu. Podívejte se

Zpravodajská směna
16. 3. 2010 20:30
Co mají společného Jake Sully a Darth Vader? Fanoušci to ví
Foto: Repro YouTube

Los Angeles - Šílenství kolem filmu Avatar z dílny režiséra Jamese Camerona pořádně neutichlo, ale už se hovoří o druhém dílu.

"Hovoříme o pokračování Avataru jako o malém milostném příběhu nazvaném The Dive," naznačil hollywoodský producent a Cameronův parťák Jon Landau.

Avatar, dle mnohých revoluční film, se stal během krátké doby komerčně nejúspěšnějším filmem historie. Jen v kinech dosud vydělal 2,6 miliardy dolarů, přičemž další nemalé peníze se očekávají z prodeje DVD a Blu-Ray.

Jediným mráčkem na jinak veleúspěšném projektu tak je skutečnost, že tandemu Cameron-Landau utekl před týdnem Oscar za režii. Snímek získal ocenění jen v technických kategoriích.

Pomyslnou rukavici, kterou zmínkami o pokračování Landau hodil, nenechali fanoušci dlouho ležet bez povšimnutí.

Na populárním videoserveru YouTube se tak objevil fiktivní trailer na snímek "Avatar 2: Moje velká tlustá Pandora versus smrtící relikvie vrací úder v Murielině smrtonosné zbrani: Reloaded". A vykradli v něm, co se dalo.

Přesvědčit se ostatně můžete sami:

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Nehoda šesti aut zablokovala hlavní tah z Hradce Králové na Moravu, dva lidé utrpěli zranění

Srážka šesti aut u Ostřetína na Pardubicku zablokovala v pátek v podvečer v obou směrech hlavní tah I/35 z Hradce Králové směrem na Brno a Olomouc. Dva lidé byli při nehodě zraněni.

Informovala o tom mluvčí pardubické policie Eva Maturová. Policie dopravu z obou směrů odkláněla zhruba dvě hodiny na objízdné trasy, kolem 22:00 byla silnice opět průjezdná.

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Při srážce vlaku s kamionem na nechráněném přejezdu na Nymbursku se zranily tři děti, jedno z nich těžce

Při páteční odpolední srážce osobního vlaku s kamionem na železničním přejezdu v Běrunicích na Nymbursku se zranily tři děti. Jedno z nich těžce, další středně těžce a jedno lehce.

Celkem záchranná služba ošetřila a odvezla do nemocnice pět lidí, všichni byli z vlaku, řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Škodu vyšetřovatelé vyčíslili na více než tři miliony korun.

Nehoda se stala na přejezdu, který není chráněn závorami, je vybaven výstražným křížem a značkou stop.

Další zprávy