reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Tři věci, na které nesmíte během podzimu zapomenout

Shrabat listí, uklidit zahradní nábytek a místo posezení na terase se usadit u vyhřátého krbu… Ano, opět je tu podzim.

1. Spadané listí

Dřív jste se spadaným listím brodili, skákali v něm a váleli se. Dnes při pohledu na podzimem zbarvené listí vidíte jen práci spojenou s jeho úklidem. Tomu se nevyhnete, ale můžete si vzít na pomoc techniku a třeba vám díky tomu zbude i ten čas na hraní. Ruční zametací stroj Kärcher S 650 si poradí s listím, prachem i čištěním venkovních ploch. Můžete se s ním pustit do čištění chodníků, cest, vjezdů do dvora a garáží i dalších pevných ploch okolo domu. Je 5x rychlejší než klasické koště s lopatkou. Je vybaven silným zametacím válcem a dvěma bočními kartáči, díky čemuž můžete v jednu chvíli uklízet plochu o šířce 650 mm. Boční kartáče dokáží dobře vymést rohy i okraje u obrubníků.

2. Umýt zahradní nábytek i zablácenou dlažbu

Venkovní dlažba, schodiště, chodníček kolem bazénu, terasa, ale i auto nebo dílna, dokonce i omítka, potřebují pořádnou očistu. Obzvláště v měsících, kdy je deštivo a blátivo se ani venkovní plochy okolo domu neobejdou bez pravidelné údržby. Zapomeňte na zahradní hadice, kýbl s vodou nebo kartáč. Veškerou práci si výrazně ulehčíte s vysokotlakým čističem, který má ve srovnání se zahradní hadicí 6,5 krát menší průtok vody. Dokáží vyvinout vysoký tlak, ale díky regulovatelnému výkonu můžete proudem vody čistit i křehčí materiály, aniž byste se museli bát, že by došlo k jejich poškození. Zkuste třeba Kärcher K 5 Full Control Home a hurá na plastová, kovová i dřevěná křesla a stolky na terase.

3. Důkladná příprava na topnou sezonu

Sklep plný uhlí do kamen nebo dřeva do krbu. Vyhřátý dům je v zimě k nezaplacení, ale večerní posezení u krbu má navíc své nepopsatelné kouzlo. Pokud topíte v krbu, tak se zřejmě potýkáte s tím, že se během vymetání jemný popel víří do pokoje. Elegantním řešením je multifunkční vysavač Kärcher AD 3 Premium Fireplace. Je kompaktní a všestranný, určený na suché nečistoty a popel. Disponuje 1200 W turbínou s vysokou a dlouhotrvající sací silou.


www.karcher.cz
www.svetcisteni.cz

autor: komerční obsah | 15. 9. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama