Chytá krokodýly jako její slavný otec. Je hvězdou Instagramu

jaz
12. 6. 2015 10:52
Ve stopách známého australského dobrodruha, který zemřel během natáčení dokumentárního filmu, jde jeho dcera. Krokodýly chytá už od dětství.
Foto: Instagram

Canberra – Bindi Irwin bylo teprve osm let, když její otec Steve Irwin, známý také jako "lovec krokodýlů", tragicky zahynul. I tak v ní stihl probudit vášeň pro přírodu a volně žijící zvířata, ze kterých si nejvíce oblíbil plazy.

Dnes sedmnáctiletá Bindi, která se už od dvou let objevovala v dokumentech svého otce a později měla vlastní pořad s názvem Bindi Jungle Girl, dokončuje poslední ročník střední školy. Studuje podnikání a cestovní ruch. Bindi po studiích plánuje nastoupit na plný úvazek do zoo, kterou založili její prarodiče, informuje Daily Mail.

#PhoneSnake #BabyBindiSue #ChildhoodLove ❤️🌿

Fotka zveřejněná uživatelem Bindi Irwin (@bindisueirwin),

"Trvalo mi, něž jsem si uvědomila, že nechodíme do zoo každý den, ale vlastně tu žijeme," řekla Bindi o svém dětství, které strávila po boku otce mezi zvířaty. "Říkal lidem, jak respektovat hady a krokodýly a jak je milovat."

Filming something new for you guys...with these precious little ones #AustraliaZoo

Fotka zveřejněná uživatelem Bindi Irwin (@bindisueirwin),

Bindi má na svém Instagramu na 333 tisíc fanoušků, kteří sledují příspěvky z natáčení i rodinné fotografie, které poodhalují její vztah s otcem. Matka Terri, která se Stevem pracovala a sdílela lásku ke zvířatům, dceřinu volbu i přes tragický osud svého manžela podporuje.

V poslední době se o dospívající dceru známého dobrodruha, který se nebál své dítě vzít do bezprostřední blízkosti divokého aligátora, zajímají i média. "Táta mi říkal, že nemůžu randit, dokud mi nebude 40," odpověděla magazínu People Bindi na otázku o svém soukromém životě. Podle ní jsou navíc dospívající chlapci daleko děsivější než krokodýli, kteří jsou alespoň předvídatelní.

Stephen Robert Irwin se proslavil dokumentární sérií Lovec krokodýlů, díky které také získal stejnojmennou přezdívku. Show si oblíbili diváci po celém světě a nakonec se dočkala 80 epizod. Irwin vyrůstal v zoologické zahradě svých rodičů a i díky tomu předváděl před kamerou se zvířaty nebezpečné kousky. Nebál se jich.

V září roku 2006 se mu stalo osudným točení podvodního dokumentu, kdy ho při potápění bodla trnucha přímo do srdce. Život mu nezachránilo ani okamžité vytažení z vody a následné oživování. 

"Zemřel, když dělal to, co nejvíc miloval a opustil tento svět šťastný a vyrovnaný," dodal producent jeho pořadu.

 

Právě se děje

Další zprávy