reklama
 
 

Prima na podzim chystá nové Vyvolené i odpolední zprávy

1. 8. 2013 13:20
Moderovat je bude Tereza Pergnerová a Libor Bouček. Partička jde na Prima Cool

Praha - Televize Prima na podzim nabídne novou řadu reality show VyVolených, pokračování soutěže Česko Slovensko má talent i nový pořad QI: Na vše máme odpověď s Leošem Marešem.

Vedle soutěžních formátů mají diváky nalákat také pořad o "skutečných příbězích" Křižovatky života a pokračování seriálu Cesty domů. Na tiskové konferenci k programovému schématu to uvedl programový ředitel Petr Vladyka.

Jednou z oznámených změn je rovněž přesun pořadu Partička na stanici Prima Cool.

Po šesti letech se vrací Vyvolení

Prima po šesti letech na obrazovky vrátí reality show VyVolení, jejíž účastníci tráví několik týdnů ve vile s rozmístěnými kamerami. Částečně obmění složení moderátorů, kdy hlavní dvojici budou tvořit Tereza Pergnerová a Libor Bouček.

"Nejsem příliš sebevědomý člověk, já se vždycky trochu bojím," řekla novinářům Pergnerová, která prý účast přijala jen proto, že by strašně žárlila na toho, kdo by to dělal místo ní.

"Společnost se posunula, po těch šesti letech to bude úplně odlišné," dodal Bouček. Dalšími průvodci pořadu budou Agáta Prachařová a Pavel Cejnar známý například z pořadu Jak se staví sen.

Na podzim bude pokračovat také soutěž Česko Slovensko má talent. Do její poroty vedle zpěvačky Lucie Bílé a producenta Jara Slávika poprvé usedne Leoš Mareš.

"Já jsem si začal vážit moderátorů," poznamenal Mareš, kterému prý nová role vyhovuje. "Prostě, když sedíte je to lepší," dodal zkušený bavič. "Ale máme za to stejně?" reagoval na Marešovy poznámky jeden z moderátorů Jakub Prachař.

Mareš, který se již stal jednou z hlavních tváří Primy, bude uvádět také novou show QI: Na vše máme odpověď připravenou podle britského formátu QI: Quite Interesting.

Moderátorské duo Mareš a Hezucký

S Marešem bude v pořadu vystupovat Patrik Hezucký, který s ním uvádí Ranní show rádia Evropa 2. "Budou se dávat otázky, kdy odpovědi budou docela zajímavé," řekl k soutěži Mareš.

"Věříme, že to bude mít úspěch. Budeme to dělat dlouho, počítáme asi 11 let a bude to náš zdroj příjmů," dodal jeho parťák Hezucký.

Čerstvě ohlášenou novinkou bude odpolední zpravodajství, které má moderovat Sandra Parmová s Romanem Fojtou. Novou moderátorkou odpoledních zpráv bude česká Miss Earth 2013 Monika Leová, která bude vystupovat ve dvojici s Tomášem Drahoňovským.

Dalšími moderátorskými páry budou Karel Voříšek s Klárou Doležalovou a Terezie Kašparovská s Tomášem Hauptvogelem.

Dalším novým pořadem bude show Zdeňka Pohlreicha Vaří celé Česko, v níž půjde o kombinaci vaření a talkshow s pozvaným hostem.

"Je to zábava vidět lidi, kteří něco umějí, jak jsou v té kuchyni nejistí. Doufám, že tam nepozveme nikoho, kdo vaří líp než já," uvedla známá kuchařská celebrita.

Prima na podzim bude pokračovat s úspěšným seriálem Cesty domů. Vysílat bude i tradiční Top star magazín, ale již s novou moderátorkou Ivou Kubelkovou v pondělí po Cestách domů.

V další sezoně má pokračovat i pateční Show Jana Krause. Naopak oblíbený pořad Partička se přesune z hlavní stanice na Prima Cool. "Na Cool, našrot," komentoval to jeden z protagonistů Michal Suchánek.

autor: ČTK | 1. 8. 2013 13:20

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama