reklama
 
 

Lobbista Blaník se vrací. O další sérii rozhodnou diváci

27. 3. 2015 12:45
Internetová televize Stream.cz zahajuje další řadu seriálu Kancelář Blaník.

Praha - Politická satira o schopném lobbistovi v podání Marka Daniela se vrací po tříměsíční přestávce a tvůrci slibují, že se znovu zaměří na aktuální dění v zemi.

"Blaník pro nás nedrží prvenství jen v nákladnosti, ale také je, jak jsme zjistili, pro diváky jedničkou v rámci politického zpravodajství," sdělil šéfproducent Stream.cz Lukáš Záhoř. V nadsázce pak uvedl, že pauzy mezi jednotlivými sériemi diváci nesou nelibě, "protože bez Tondy Blaníka najednou ztrácejí přehled o politickém dění ve státě".

Třetí řada přinese šestnáct dílů, v nichž se po boku Marka Daniela znovu objeví jeho asistenti Halka Třešňáková a Michal Dalecký. První epizoda bude zveřejněna v pátek večer na Facebooku, v samotné internetové televizi pak o den později při tradiční sobotní premiéře. Se sociálními sítěmi se Blaník snaží pracovat rovněž prostřednictvím twitterového konta, který televize označuje za jeden z "nejvirálnějších".

Sázku na politickou satiru si Stream.cz zatím pochvaluje. "Jestliže jsme po odvysílání druhé série uváděli, že průměrný počet přehrání jednotlivých epizod je 300 tisíc, tak nyní se, i přes tříměsíční pauzu, během které se seriál nevysílal, blíží čtyř stům tisícům," uvedl šéfproducent televize, která na výrobě spolupracuje s produkční společností Negativ. Na otázku po budoucnosti seriálu ale zatím konkrétní nebyl. "O případném pokračování budeme jednat až podle diváckých reakcí na třetí sérii teď v průběhu jara," uvedl.

autor: ČTK | 27. 3. 2015 12:45

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama