Láďa Hruška naučí Čechy vařit. Levně a ve vlastním pořadu

ČTK Magazín ČTK, Magazín
29. 7. 2014 12:13
Televize Nova představila podzimní vysílací schéma. Jedním z nových pořadů bude i kulinářská show televizního kuchaře Ladislava Hrušky.
Ladislav Hruška
Ladislav Hruška | Foto: Vojtěch Marek

PrahaTV Nova vsadí při podzimním vysílání na osvědčené seriálové trumfy vlastní produkce. Páteř jejího večerního vysílání budou kromě tuzemských a zahraničních filmů tvořit seriály Doktoři z Počátků a Ordinace v růžové zahradě 2. Vlastní pořad dostane i populární moderátor Ladislav Hruška. Na tiskové konferenci to uvedl Christoph Mainusch, jednatel a generální ředitel skupiny Nova.

"Z výsledků první poloviny letošního roku je zřejmé, že diváci oceňují naši vlastní produkci, v čele s Televizními novinami a oblíbenými seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. U dalšího oblíbeného seriálu Doktoři z Počátků jsme se rozhodli zvýšit počet epizod a pro diváky připravujeme každý týden dva nové díly," dodal Mainusch.

Program počítá i s premiérovou čtvrtou řadou Kriminálky Anděl a novým hudebním pořadem Chart Show.

Skupina Nova do vlastní produkce investuje více než v předchozím roce. V postprodukci jsou nové řady Výměny manželek, Policie Modrava a Expozitury, které budou nasazeny v roce 2015.

Nova v pololetí zůstala dle údajů sledovanosti ATO Mediaresearch nejsledovanější televizní skupinou, druhá příčka patřila stanicím České televize a třetí místo obsadila skupina Prima.

 

Právě se děje

Další zprávy