reklama
 
 

Jon Sníh je opravdu mrtvý. Herečka seriálu Hra o trůny přiživila zmatení fanoušků

21. 1. 2016 10:27
Objeví se Jon Sníh v nové řadě seriálu Hra o trůny? Další vlnu spekulací vyvolala herečka Maisie Williamsová, která se na slavnostním udílení cen mladým britským umělcům rozpovídala o možném rozuzlení věčného sporu, zda jedna z nejoblíbenějších postav seriálu je skutečně mrtvá, či nikoli. "Bude to skvělý zvrat, ale nemohu říci, že bude naživu," naznačila Williamsová, která hraje ve Hře o trůny roli nevlastní sestry Jona Sněha Aryu.

Londýn – Maisie Williamsová již před pár měsíci v rozhlasovém rozhovoru potvrdila smrt jedné z hlavních postav Hry o trůny Jona Sněha (Kit Harington), kterou se loni uzavřela pátá série. Fanoušci stále čekají na novou řadu, a přestože byl Sníh údajně zabit, mnozí spekulují, že by se jejich oblíbený hrdina mohl vrátit.

Williamsová teď naděje milovníků seriálu zřejmě nadobro pohřbila. Informoval o tom server Mashable.

Na udílení cen Critics' Circle Awards, kde Williamsová získala cenu za roli ve filmu Ztrácení, odhalila přítomným novinářům možná více, než sama zamýšlela.

"Bylo to hrozné, opravdu hrozné," řekla reportérům o zdánlivé smrti Jona Sněha na konci páté série. "Každý byl tak smutný. Vím, o čem mluvím, protože jsem mluvila s lidmi a ptali se, jestli se Jon vrátí. Je to opravdu srdcervoucí, protože doufají, že se přes to všechno vrátí," řekla na kamery.

Herečka později přiznala, že v nové sérii budou věci jinak, než se zdají být. "Bude to skvělý zvrat, ale nemohu říci, že bude naživu," naznačila Maisie, která hraje ve Hře o trůny roli nevlastní sestry Jona Sněha Aryu.

Server Mashable o návratu jedné z mála kladných postav seriálu vůbec nepochybuje. "Buďme upřímní: tak či onak, on se určitě vrátí. Měli jsme podezření a mnoho důkazů, které se ukázaly v posledních měsících. Nyní, když Williamsová řekla, že nastane velký zvrat a zdůraznila, že není naživu, je čím dál pravděpodobnější, že Sníh se chystá vstát z mrtvých, případně být vzkříšený Melisandrou v nějaké formě."

Podobně uvažuje i Hollywood Reporter, který svým čtenářům nabídl hned několik teorií. Sněha by mohl oživit velitel Bílých chodců, další možností je, že jeho mrtvé tělo převezme nevlastní bratr Bran Stark, který už v minulosti dokázal své magické schopnosti. Jako poslední možnost připouští, že by Sníh byl opravdu mrtvý a v nové sérii sehrál jen roli zmrzlé mrtvoly.

Fanoušky o Jonově návratu přesvědčily události v posledních měsících. Po smrti své postavy byl Kit Harington viděn s ostatními herci v místě nové lokace natáčení a jeho zakrvácený obličej použili tvůrci jako hlavní motiv na plakát lákající na novou sérii. Ta má premiéru 24. dubna letošního roku.

6. série Hry o trůny | Video: YouTube

autor: Magazín | 21. 1. 2016 10:27

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama