Havlová se nedomluvila s Primou, nahradí ji Žilková

16. 6. 2014 10:26
Televize je přesvědčena, že Žilková v připravovaném seriálu uspěje, přestože původně byla role "doslova šitá na tělo" Havlové
Dagmar Havlová
Dagmar Havlová | Foto: Ludvík Hradilek

Praha - Dagmar Havlová se neobjeví v připravovaném seriálu televize Prima Všechny moje lásky. Producent seriálu, společnost Orbis Pictures film, a agentura DILIA, která herečku zastupuje, se nedohodly na finálním znění smlouvy. ČTK to dnes oznámila televize. V hlavní roli Havlovou nahradí Veronika Žilková.

Důvodem přeobsazení podle televize nebyly finanční podmínky, ale nároky na užití jména a dalších osobnostních práv Havlové. "Mrzí nás, že se producent seriálu a paní Havlová nakonec nedohodli. Ale v mezidobí jsme intenzivně hledali srovnatelnou hereckou hvězdu, které by role ve Všech mých láskách seděla, a máme velkou radost, že jsme se dohodli právě s Veronikou Žilkovou," uvedl programový ředitel Prima Group Roman Mrázek.

"Veronika je skvělá herečka a víme, že právě ona je tou prvotřídní hereckou osobností, která dokáže skloubit humorné i dramatické momenty v krásné hlavní roli Marie. Stejně jako v případě paní Havlové nás nyní nejdříve čeká natáčení pilotního dílu," dodal Mrázek.

Prima v uplynulém měsíci oznámila několik seriálových novinek. První z nich, Svatby v Benátkách, začne vysílat v neděli 29. června. Dalším připravovaným titulem je seriál Vinaři.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Největší tuzemský poskytovatel venkovní reklamy BigBoard spustil nový portál BigZoom. Nabízí ubytování a zážitky v Česku

Nový web vznikl transformací portálu Hyperslevy, který BigBoard ovládl loni. ČTK to řekli zástupci společnosti.

"BigZoom je výsledkem plánované transformace konceptu portálu Hyperslevy, který nahradil k 1. červnu. Veškeré vouchery na Hyperslevách ale samozřejmě zůstávají v platnosti a zákazníci je budou moci řádně vyčerpat," řekla ČTK mluvčí BigBoardu Pavlína Stránská.

Zdroj: ČTK
Další zprávy