reklama
 
 

Havlová se nedomluvila s Primou, nahradí ji Žilková

16. 6. 2014 10:26
Televize je přesvědčena, že Žilková v připravovaném seriálu uspěje, přestože původně byla role "doslova šitá na tělo" Havlové

Praha - Dagmar Havlová se neobjeví v připravovaném seriálu televize Prima Všechny moje lásky. Producent seriálu, společnost Orbis Pictures film, a agentura DILIA, která herečku zastupuje, se nedohodly na finálním znění smlouvy. ČTK to dnes oznámila televize. V hlavní roli Havlovou nahradí Veronika Žilková.

Důvodem přeobsazení podle televize nebyly finanční podmínky, ale nároky na užití jména a dalších osobnostních práv Havlové. "Mrzí nás, že se producent seriálu a paní Havlová nakonec nedohodli. Ale v mezidobí jsme intenzivně hledali srovnatelnou hereckou hvězdu, které by role ve Všech mých láskách seděla, a máme velkou radost, že jsme se dohodli právě s Veronikou Žilkovou," uvedl programový ředitel Prima Group Roman Mrázek.

"Veronika je skvělá herečka a víme, že právě ona je tou prvotřídní hereckou osobností, která dokáže skloubit humorné i dramatické momenty v krásné hlavní roli Marie. Stejně jako v případě paní Havlové nás nyní nejdříve čeká natáčení pilotního dílu," dodal Mrázek.

Prima v uplynulém měsíci oznámila několik seriálových novinek. První z nich, Svatby v Benátkách, začne vysílat v neděli 29. června. Dalším připravovaným titulem je seriál Vinaři.

16. 6. 2014 10:26

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama