reklama
 
 

FOTO Skřet Liška šikanuje v kanceláři Leevně.cz Martu a Věru

20. 3. 2014 17:12
Podívejte se na fotografie z nového sitcomu České televize Marta a Věra. Napsal jej Petr Kolečko, hrají Barbora Poláková, Sabina Remundová a Pavel Liška.

Fotogalerie - Sitcom Marta a Věra, jehož první díl s názvem Teambuilding odvysílá Česká televize 31. března, zavede diváky do prostředí fiktivního slevového serveru Leevně.cz.

V hlavních rolích hrají Barbora Poláková, Sabina Remundová a Pavel Liška. Režiséry cyklu jsou Jaroslav Fuit a Zdeněk Dušek.

Osm osmadvacetiminutových dílů natočila tvůrčí skupina kreativního producenta Michaela Reitlera za dvanáct dnů. Autorem scénáře je scenárista a dramatik Petr Kolečko, který stojí za projekty jako Okresní přebor, Nevinné lži nebo Čtvrtá hvězda.

Hlavní hrdinky seriálu rozděluje jejich zcela odlišný přístup k životu. Marta (Poláková) věří, že dělá práci, která má smysl a pomáhá lidem lépe žít. Když má vše systém, je šťastná a plná iluzí. Věra (Remundová) má hodně zkušeností a málo iluzí. Improvizace je její radost a zároveň recept na přežití v jakýchkoli podmínkách. To se jí hodí, protože majitel firmy Brouček (Liška) je podlý skřet převlečený za manažera, který nejraději řídí, šmíruje a šikanuje své dvě zaměstnankyně.

autoři: Kultura, ČTK | 20. 3. 2014 17:12

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama