Chystá se seriál o mladém géniovi Sheldonovi z Teorie velkého třesku, jež je v USA stále hitem

mad
16. 3. 2017 6:30
Americká televize CBS připravuje seriál, který se časově odehrává před populárním sitkomem Teorie velkého třesku vyprávějící o skupině vědců. Novinka se zaměří na mládí Sheldona Coopera. Vypravěčem seriálu bude Jim Parsons, který v původním seriálu hraje dospělého fyzika.
Sheldon (uprostřed)
Sheldon (uprostřed) | Foto: TBBT

Americká televizní stanice CBS chystá seriál o mládí fyzika Sheldona Coopera, který je jednou z hlavních postav sitkomu Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory), informoval server The Hollywood Reporter.

Mladého génia si zahraje Iain Armitage, kterého můžou diváci znát z dramatické minisérie Sedmilhářky, kterou vysílá HBO.

Seriál se bude jmenovat Young Sheldon a televize si zatím objednala první sérii. Počet epizod zatím není znám. Pilotní díl by měl být odvysílán během letošního roku.

CBS zveřejnila, že seriál se bude odehrávat v Texasu, kde devítiletý Sheldon žije a chodí na střední školu.

První díl bude režírovat a produkovat Jon Favreau, který natočil například Iron Mana (2008) nebo Knihu džunglí (2016). Na seriálu se budou podílet také Chuck Lorre a Steven Molaro, kteří jsou spolutvůrci Teorie velkého třesku.

Vypravěčem seriálu bude Jim Parsons, který hraje dospělého Sheldona v původním seriálu.

Teorie velkého třesku je jedním z nejsledovanějších amerických pořadů a jeho protagonisté patří k nejlépe placeným seriálovým hercům na světě. V současnosti se vysílá již desátá série.

 

Právě se děje

před 59 minutami

Americká sonda úspěšně přistála na planetce Bennu

Sonda OSIRIS-REx amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) úspěšně přistála na planetce Bennu, kde se pokusila odebrat vzorky horniny. Zda byl odběr úspěšný, se uvidí až v následujících dnech, uvedla dnes agentura AP.

"Nemůžu uvěřit, že jsme to doopravdy dokázali," řekl po přistání sondy jeden ze členů týmu NASA, profesor Dante Lauretta z Arizonské univerzity. "Sonda udělala všechno, co měla."

Poté, co OSIRIS-REx poslala na Zemi potvrzení o kontaktu s asteroidem vzdáleném více než 322 milionů kilometrů, propuklo v sále nadšení. Může však trvat až týden, než bude jasné, zda a případně kolik horniny se podařilo sondě odebrat a jestli bude potřeba další pokus.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Trump předčasně ukončil rozhovor, moderátorce slíbil odvetu

Kvůli nespokojenosti s moderátorkou ukončil americký prezident Donald Trump v úterý večer (místního času) předčasně rozhovor v televizi CBS. Následně pohrozil jeho předčasným zveřejněním a novinářce oblíbeného pořadu slíbil odvetu.

Trump dva týdny před prezidentskými volbami na twitteru kritizoval rozhovor s moderátorkou Lesley Stahlovou jako "podvod" a "předpojatost". Interview má CBS odvysílat tuto neděli v rámci předvolebního speciálu pořadu "60 Minutes" (60 Minut) o republikánu Trumpovi a jeho demokratickém vyzyvateli Joe Bidenovi.

Podle zdroje deníku byla důvodem ukončení rozhovoru Trumpova spokojenost s otázkami moderátorky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy