reklama
 
 

Chystá se seriál o mladém géniovi Sheldonovi z Teorie velkého třesku, jež je v USA stále hitem

16. 3. 2017
Americká televize CBS připravuje seriál, který se časově odehrává před populárním sitkomem Teorie velkého třesku vyprávějící o skupině vědců. Novinka se zaměří na mládí Sheldona Coopera. Vypravěčem seriálu bude Jim Parsons, který v původním seriálu hraje dospělého fyzika.

Americká televizní stanice CBS chystá seriál o mládí fyzika Sheldona Coopera, který je jednou z hlavních postav sitkomu Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory), informoval server The Hollywood Reporter.

Mladého génia si zahraje Iain Armitage, kterého můžou diváci znát z dramatické minisérie Sedmilhářky, kterou vysílá HBO.

Seriál se bude jmenovat Young Sheldon a televize si zatím objednala první sérii. Počet epizod zatím není znám. Pilotní díl by měl být odvysílán během letošního roku.

CBS zveřejnila, že seriál se bude odehrávat v Texasu, kde devítiletý Sheldon žije a chodí na střední školu.

První díl bude režírovat a produkovat Jon Favreau, který natočil například Iron Mana (2008) nebo Knihu džunglí (2016). Na seriálu se budou podílet také Chuck Lorre a Steven Molaro, kteří jsou spolutvůrci Teorie velkého třesku.

Vypravěčem seriálu bude Jim Parsons, který hraje dospělého Sheldona v původním seriálu.

Teorie velkého třesku je jedním z nejsledovanějších amerických pořadů a jeho protagonisté patří k nejlépe placeným seriálovým hercům na světě. V současnosti se vysílá již desátá série.

autor: mad | 16. 3. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama