Firma shání dobrovolníka, který zhlédne nejděsivější horory. Zaplatí mu 1300 dolarů

ČTK ČTK
16. 9. 2021 8:17
Finanční společnost FinanceBuzz hledá dobrovolníka, který v říjnu zhlédne třináct hororových filmů - cílem je zjistit, zda rozpočet snímku ovlivňuje jeho strašidelnost. Tu hodlají měřit podle frekvence srdečního tepu. Firma za nevšední úkol slibuje odměnu 1300 dolarů, v přepočtu 28 000 korun. Informoval o tom server CNN.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

Zájemci, kteří by měli pocházet ze Spojených států a být starší 18 let, se mohou hlásit do 26. září. O výherci se rozhodne 1. října. Vybraný dobrovolník poté obdrží fitnessový náramek Fitbit, který zaznamenává mimo jiné srdeční tep. Dotyčný bude mít devět dní na to, aby zhlédl 13 snímků a dokončil všechny požadované úkoly.

Mezi 13 filmy, které společnost považuje za nejstrašidelnější, jsou Tiché místo (první i druhý díl), Saw: Hra o přežití, 3:15 zemřeš, Candyman, Insidious, Záhada Blair Witch, Sinister, Uteč, Očista, Halloween (2018), Paranormal Activity a Annabelle.

Společnost výherci uhradí poplatky za stažení filmů, které by neměly přesáhnout 50 dolarů (1000 korun).

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 11 minutami

Stát odpustí DPH u energií na listopad a prosinec, schválila vláda

Ministerstvo financí odpustí DPH u energií na listopad a prosinec, schválila vláda. Na odpuštění DPH by měla navázat novela, která by tuto úlevu měla prodloužit, uvedla ministryně financí Alena Schillerová (ANO). Ta už dříve sdělila, že odpuštění DPH je mimořádný úkon, který zatím využila jen v případě respirátorů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy