"Tati, mně se chce kadit." Neodbytný syn pobavil diváky živého vysílání ČT24

22. 5. 2021 16:46
Perné chvilky v živém vysílání ČT24 má za sebou náměstek ministra zahraničních věcí pro řízení sekce právní a konzulární Martin Smolek.
„Tati, mě se chce kadit“, neodbytný syn pobavil diváky živého vysílání ČT24 | Video: Twitter/Newsroom ČT24

Uprostřed vstupu na téma visegrádský covidový pas mu do řeči vstoupil syn se závažnou informací o svých potřebách, nedal se odbýt a několikrát otevřeně zopakoval, co přesně potřebuje udělat. "To budete slavní, jako v BBC", reagovala trefně moderátorka Zuzana Tvarůžková.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 28 minutami

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.

Další zprávy