Nevěsta chtěla po hostech peníze na svatbu. Když odmítli, veselku zrušila

Magazín Magazín
28. 8. 2018 16:18
Měla to být svatba snů. Nevěsta se chtěla aspoň na jeden den cítit jako Kim Kardashianová a spolu se svatebními pozvánkami poslala hostům i žádost, aby jí na veselku přispěli v přepočtu asi 26 tisíc korun.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

"Vážení přátelé, musím vám oznámit, že jsme se rozhodli zrušit svatbu. Omlouvám se, že to dělám pouhé čtyři dny předem. Já a můj snoubenec se bohužel rozcházíme, a to především kvůli problémům, které nastaly v souvislosti s organizací naší svatby," cituje britský deník The Daily Mail příspěvek, který na Facebooku sdílela zklamaná žena z Kanady.

Velkolepý obřad v přepočtu za milion korun si Susan z Kanady naplánovala, aby se alespoň jednou v životě cítila jako Kim Kardashianová.

Z rozpadu svého dlouholetého vztahu nakonec obvinila pozvané hosty, kteří jí odmítli na extravagantní svatbu přispět. Po každém požadovala v přepočtu 26 tisíc korun.

"Rodina mého bývalého přítele nabídla, že přispěje částkou padesát tisíc. Majitelka svatební agentury mi nabídla ještě o třicet tisíc víc. Od svých přátel a rodiny jsem žádala mnohem méně. Když jsem ale rozeslala pozvánky, zjistila jsem, že pouze osm z vás je ochotných mi přispět," vyčítá ve svém dlouhém příspěvku.

Samotnému páru se podařilo ušetřit zhruba 250 tisíc korun. Částka by zřejmě vyšla na běžný obřad, ale na luxusní svatební večírek v Las Vegas nebo na ostrově v Karibiku nestačila. 

"Protože naše láska byla doslova pohádková, chtěli jsme ji stvrdit také extravagantní svatbou. Chtěla jsem se alespoň na jeden den cítit jako Kim Kardashianová a pak zase žít normální život," přiblížila Susan.

Než příspěvek z Facebooku smazala, zareagoval na něj Susanin bývalý přítel. "Nemám slov. Ty jsi snad přišla o rozum. Co se ti stalo?" napsal. 

Komentář zklamané nevěsty si mezi sebou začali lidé posílat po sociálních sítích. "Hluboce lituji toho, že takoví lidé existují. Já sama se stydím, když mi někdo má zaplatit večeři, a ona žádá tak neuvěřitelně vysokou částku, kterou navíc nemůže každý přispět," komentuje například jedna z diskutujících. 

Podívejte se na video: Takhle vypadala královská svatba prince Harryho

Smích při slibu, excentrický biskup. Podívejte se na sestřih královské svatby. | Video: Reuters
 

Právě se děje

Další zprávy