Stallone v 74 letech odmítá dubléra. Jsem nepoučitelný, hlásí potlučený herec z placu

Herec Sylvester Stallone se na Instagramu pochlubil videem z natáčení nového snímku Samaritan. Je na něm pokrytý prachem a v rozbořené dekoraci. 74letá akční legenda v příspěvku tvrdí, že se ani na stará kolena nenechá v náročnějších bojových scénách zatupovat kaskadérem.
Sylvester Stallone na natáčení filmu Samaritan | Video: Instagram/officialslystallone

"Tak mě tu zase máte. Nejsem až tak šedivej a nejsou to lupy, takže… V této scéně jsem dostal slušně na budku, jak můžete vidět," říká v příspěvku Stallone, který se k natáčení vrátil po vynucené pauze způsobené koronavirovou nákazou.

"Možná byste si mysleli, že tyhle kousky už bych měl přenechat kaskadérům. No, to víte… Starýho psa novým kouskům nenaučíš, že jo?" tvrdí herec s úsměvem těsně před tím, než se vydá k další práci na place.

Film Samaritan pojednává o stárnoucím superhrdinovi, který je okolnostmi přinucen vrátit se k původní profesi. Do kin by měl vstoupit v roce 2021.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy