Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Soutěž: Zahrajte si vlastní koncert s Wohnout

komerční článek
22. 5. 2014 13:55
Vyhraj pro partu čtyř lidí vlastní koncert s Wohnout na Rock for People a vstupenky na festivaly!
Kapela Wohnout se rozhodla recyklovat své koncerty a pozvat na ně čtenáře Aktualne.cz
Kapela Wohnout se rozhodla recyklovat své koncerty a pozvat na ně čtenáře Aktualne.cz | Foto: komerční článek

Kapela Wohnout se rozhodla v letošním roce ve spolupráci se zábavním portálem Samosebou.cz recyklovat své koncertní vystoupení na Rock for People. Díky tomu bude mít několik fanoušků exkluzivní příležitost zahrát si svůj vlastní koncert s touto kapelou.

Navíc tuto možnost budou mít i v případě, že neovládají žádný hudební nástroj. Stačí vlastnit chytrý telefon nebo tablet se speciální aplikací, pomocí které doprovodí kapelu Wohnout na bicí. Exkluzivní šanci zahrát si vlastní koncert s Wohnout získají ti návštěvníci letních festivalů, které tým projektu Čistý festival přistihne třídit odpady do speciálních barevných košů ve festivalových areálech.

Jak správně třídit odpady přibližuje návštěvníkům festivalů bubenická show na kontejnery Recyklas
Jak správně třídit odpady přibližuje návštěvníkům festivalů bubenická show na kontejnery Recyklas | Foto: komerční článek

Možnost zahrát si vlastní koncert s Wohnout získá jeden výherce naší soutěže, kterému kromě vstupenek pro partu čtyř lidí na Rock for People věnujeme smartphone Samsung.

 

SOUTĚŽ

Projekt Čistý festival již sedm let zajišťuje třídění a recyklaci odpadů na dvaceti českých festivalech. Vyhrajte v soutěži vstupenky na festivaly, které třídí odpady, k tomu možnost zahrát si vlastní koncert s kapelou Wohnout na Rock for People a navrch smartphone Samsung.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Jak se jmenuje skupina, která vystoupí na čistých festivalech v recyklované podobě?

A) Zahnout

B) Vyhnout

C) Wohnout

Pro zařazení do losování odpovězte na soutěžní otázku na e-mail [email protected], do předmětu e-mailu uveďte SOUTĚŽ AKTUALNE. Soutěž trvá do půlnoci 1. června 2014. Do e-mailu uveďte své jméno, příjmení a kontaktní údaj (e-mail nebo telefon).

1. CENA

- 4 vstupenky na festival Rock for People

- 4 vouchery umožňující vstup na Wohnout Recycling Jam na Rock for People

- 1 smartphone Samsung se speciální aplikací Wohnout

2. – 7. CENA

- 4 vstupenky na festival Zámostí

- 4 vstupenky na festival Votvírák

- 4 vstupenky na festival Hudbou pro UNICEF

- 4 vstupenky na festival Budišovské Letnice

- 4 vstupenky na festival JamRock

- 4 vstupenky na festival Přeštěnice Music Open Air

 

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Egypťan Bahader je v téměř 75 letech fotbalovým rekordmanem

Egypťan Ezzeldin Bahader byl krátce před 75. narozeninami zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako nejstarší profesionální fotbalista na světě. Podle agentury Reuters získal tento primát po sobotním zápase v egyptské třetí lize, v níž podruhé nastoupil za tým 6th October a znovu odehrál celých 90 minut.

První duel zvládl Bahader v březnu, kdy dokonce skóroval z penalty, a pak na potřebný další start čekal déle, než myslel, protože sportovní svět zastavila pandemie koronaviru. O rekord dědeček šesti vnoučat nyní připravil Izraelce Isaaka Hayika. Ten ještě loni hrál ve věku 73 let, a to jako brankář. Hadaderovi bude pětasedmdesát let 3. listopadu.

Zdroj: ČTK
před 9 hodinami

Spojené arabské emiráty ratifikovaly dohody o normalizaci vztahů s Izraelem

Kabinet Spojených arabských emirátů dnes ratifikoval dohodu o navázání plnohodnotných diplomatických vztahů s Izraelem, kterou zástupci obou zemí podepsali ve Washingtonu v září. Informovala o tom agentura Reuters. Izraelská vláda a parlament dohodu se SAE ratifikovaly minulý týden.

Zdroj: ČTK
Další zprávy