Oslavenkyně dostala peníze na balónku s heliem. Video je škodolibým hitem

Magazín Magazín
29. 4. 2021 15:53
Na sedmatřicáté narozeniny Nikki Walkerové ze skotského Glasgow její rodina jen tak nezapomene. Žena si chtěla rozbalit dárek od své matky, která se nemohla oslavy zúčastnit. Jen o pár okamžiků později zůstala deprimovaně stát na své zahradě.
Na sedmatřicáté narozeniny Nikki Walkerové ze skotského Glasgow její rodina jen tak nezapomene. Dárek se ukázal jako nastražená past. | Video: Asociated Press

Matka jí poslala krabičku s balonkem. Když Nikki odvázala mašli, ukázalo se, že balonek je naplněn heliem. Žena chvíli bezelstně hleděla jak stoupá, než jí došlo, že jsou na jeho provázku připevněny bankovky v celkové hodnotě sto liber (v přepočtu podle současného kurzu necelých tři tisíce korun) a balonek není ke krabičce upevněn.

Na poslední chvíli se Walkerová zoufale snažila bankovky zachytit, ty jí ale proklouzly mezi prsty a vznášely se bůhvíkam. Situace ale nadmíru pobavila slavící rodinu a blízké, kteří se Nikki s radostí vysmáli. Serveru Daily Mail se matka dvou dětí přiznala, že neví, kde peníze skončily. Po chvíli zkažené nálady se prý ale nyní mohou všichni smát aspoň natočenému videu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 53 minutami

Írán nedodržel plně dohodu o monitorování svých jaderných provozů, tvrdí Mezinárodní agentura pro atomovou energii

Írán v plném rozsahu nedodržel dohodu o monitorování svých jaderných provozů, kterou před dvěma týdny uzavřel s Mezinárodní agenturou pro atomovou energii (MAAE). Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na nedělní prohlášení MAAE, podle nějž Teherán nepustil inspektory do jednoho ze svých zařízení.

Írán v dohodě z 12. září podle MAAE umožnil jejím inspektorům nainstalovat nové paměťové karty do sledovacích kamer a pokračovat v monitorování íránských jaderných aktivit. V praxi to ale nedovolil v zařízení na výrobu součástek centrifug v Karadži, dodala agentura se sídlem ve Vídni.

MAAE uzavřením dohody o obsluze monitorovacích zařízení podle dřívějšího prohlášení Grossiho vyřešila svůj nejnaléhavější problém s Íránem, čímž byl vytvořen prostor pro širší diplomatické úsilí. Ředitel ale zdůraznil, že obě strany k trvalému řešení monitorování íránských jaderných zařízení dosud nedospěly.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Seemanová vylepšila v Neapoli další dva české rekordy

Plavkyně Barbora Seemanová na mezinárodní lize ISL v Neapoli vylepšila další dva své české rekordy. Sto metrů volný způsob zvládla v krátkém bazénu za 52,31 sekundy a její maximum na 200 metrů kraul má nově hodnotu 1:53,31.

Jednadvacetiletá reprezentantka, jež v týmové soutěži hájí barvy maďarského týmu Iron, dnes zaplavala další dva rekordy po sobotní čtyřstovce. Z dosavadního nejlepšího času na stovce z 9. září ubrala šest setin, na dvoustovce se zlepšila oproti dosavadnímu rekordu z prosince 2019 z Glasgow o 52 setin.

Zdroj: ČTK
Další zprávy