Sašo, přijdu si pro tebe, budeš brečet jako cibule, vzkazuje Chuck Norris Lukašenkovi

Magazín Magazín
17. 8. 2020 14:30
Americký herec, který se proslavil jako hrdina akčních filmů, namluvil vzkaz běloruskému prezidentovi Alexandru Lukašenkovi. Vyzývá ho, aby odstoupil, jinak navštíví jednu z jeho rezidencí.
Rozpláču tě, slibuje Chuck Norris Lukašenkovi | Video: Cameo/Chuck Norris

"Rád bych Sašovi něco řekl," sdělil na úvod svého videa pro Alexandra Lukašenka americký herec. "Víte, že když krájím cibuli, tak cibule brečí. Takže pokud nepřestanete s tím, co děláte, přijdu do jedné z vašich rezidencí a rozbrečím vás," řekl Chuck Norris.

Hrdina akčních filmů zveřejnil vzkaz běloruskému prezidentovi na platformě Cameo, kde si zájemci mohou nechat namluvit videa od známých sportovců, herců či muzikantů. Norris si za jedno video účtuje v přepočtu asi 6600 korun.

V Bělorusku dále pokračují demonstrace, v neděli ovládl centrum Minsku mohutný protivládní protest, podle agentury Reuters se jedná o dosud největší shromáždění za poslední týden. Reuters a DPA odhadují účast až na 200 tisíc účastníků, podle AFP se sešlo asi 100 tisíc lidí s bílo-červenými vlajkami.

Protestující skandují požadavky změn a volají po demisi současného prezidenta Alexandra Lukašenka a propuštění zadržených lidí.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Hasiči řeší úhyn ryb v řece Moravě, žádné škodliviny ve vodě neobjevili

Hasiči v sobotu dopoledne vyjeli do Uherského Hradiště kvůli úhynu ryb v řece Moravě. Jde o území od mostu spojujícího Uherské Hradiště se Starým Městem po místní část Štěpnice. V řece se vyskytuje blíže neurčený počet ryb různých velikostí a druhů, sdělil mluvčí hasičů Roman Žemlička. Testy podle něj vyloučily škodliviny ve vodním toku.

"Na místě byl zástupce životního prostředí a státního podniku Povodí Moravy. Na místě byly provedeny testy, které potvrdily normální obsah kyslíku a vyloučily škodliviny ve vodním toku," uvedl Žemlička.

Podobný úhyn ryb, zejména pstruhů, zaměstnal hasiče také na Prostřední Bečvě na Vsetínsku tento pátek. Domnívají se, že důvodem by mohla být zvýšená teplota vody. Výsledky testů budou známy až později.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Na D1 na Benešovsku zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, tvoří se kolony

Na dálnici D1 na Benešovsku v sobotu zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, které se staly kolem 29. kilometru ve směru na Prahu. Obešly se bez vážných následků, dálnice je průjezdná, ale tvoří se kolony, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Podle prvotních informací jde o dvě nehody zhruba po čtyřech autech. "Jsou to všechno ťukance, není tam žádné zranění, maximálně nějaké lehčí. Dálnice není uzavřená, ale samozřejmě se tvoří kolony. Provoz je tam komplikovaný," uvedla mluvčí kolem 12:30.

Zdroj: ČTK
Další zprávy