S banánem přepadl kavárnu, důkaz pak snědl

ČTK ČTK
17. 5. 2009 18:17
Winston-Salem (USA) - S banánem schovaným pod tričkem se tento týden pokusil vyloupil internetovou kavárnu sedmnáctiletý mladík v Severní Karolíně.

Banánovou atrapu pistole, která měla být jedním z důkazů, ale stihl ještě před příjezdem policie sníst.

S odvoláním na místní média o tom informuje agentura AP.

Sedmnáctiletý John Szwalla vešel do podniku ve městě Winston-Salem ve čtvrtek s banánem pod trikem.

Lupič důkaz snědl

Tvrdil, že je ozbrojený, a chtěl od majitele kavárny peníze. Ten ale mladého lupiče společně s jedním ze zákazníků zneškodnil a zavolal policii.

Zatímco čekali na její příjezd, mladík se pustil do banánu.

Policistům pak nezbylo, než si vyfotit aspoň banánovou slupku. Podle zástupce šerifa žertovali, že mladíka obviní navíc z ničení důkazu.

Nakonec byl ale jen obviněn z pokusu o loupež.


 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 56 minutami

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.

Další zprávy