Rumunská učitelka nutila své nezletilé žačky k prostituci

jaz
17. 4. 2014 8:30
Policie v Rumunsku vyšetřuje případ gangu, který obchodoval s nezletilými děvčaty za účelem prostituce. Jednou ze zatčených je i učitelka místní střední školy.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Constanta – Sedmačtyřicetiletá Margareta Dragut byla před časem zatčena při zásahu v masážním salónu. Podle rumunské policie totiž stála v čele gangu, který nutil náctileté dívky k prostituci.

Středoškolská učitelka, která začala s kupčením v roce 2012, si oběti vybírala údajně i mezi svými žáky.

Dívky nabízela klientům prostřednictvím internetových stránek masážního salónu Pink Cats, kde byli při razii policistů všichni aktéři také zatčeni.

"Nečekal jsem, že to opravdu udělala. I když předpokládáme, že provinění přímo nesouvisí s její pedagogickou činností, nemůžeme to ignorovat, protože obvinění jsou velmi vážná," řekl Daily Mail ředitel místní školy.

Policie se pokouší identifikovat všechny oběti a také řeší, které z nich byly zároveň i žákyněmi obviněné učitelky.

Do vazby se kromě kompliců dostali i dva policisté, kteří kryli Margaretiny obchody. Samotná učitelka a vůdkyně gangu byla propuštěna na kauci a je vyšetřována na svobodě.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Tesla podle Muska postaví novou továrnu blízko Berlína

Americký výrobce elektromobilů Tesla hodlá postavit novou továrnu v blízkosti Berlína. Oznámil to podle agentur DPA a Reuters generální ředitel podniku Elon Musk.

Tesla již dříve uvedla, že brzy sdělí umístění svého evropského závodu s označením Gigafactory 4, který by měl zahájit výrobu v roce 2021. Musk dnes při předávání ocenění "Zlatý volant" v Berlíně prohlásil, že závod bude stát blízko berlínského letiště.

Zdroj: ČTK
Další zprávy