Rumunská učitelka nutila své nezletilé žačky k prostituci

jaz
17. 4. 2014 8:30
Policie v Rumunsku vyšetřuje případ gangu, který obchodoval s nezletilými děvčaty za účelem prostituce. Jednou ze zatčených je i učitelka místní střední školy.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Constanta – Sedmačtyřicetiletá Margareta Dragut byla před časem zatčena při zásahu v masážním salónu. Podle rumunské policie totiž stála v čele gangu, který nutil náctileté dívky k prostituci.

Středoškolská učitelka, která začala s kupčením v roce 2012, si oběti vybírala údajně i mezi svými žáky.

Dívky nabízela klientům prostřednictvím internetových stránek masážního salónu Pink Cats, kde byli při razii policistů všichni aktéři také zatčeni.

"Nečekal jsem, že to opravdu udělala. I když předpokládáme, že provinění přímo nesouvisí s její pedagogickou činností, nemůžeme to ignorovat, protože obvinění jsou velmi vážná," řekl Daily Mail ředitel místní školy.

Policie se pokouší identifikovat všechny oběti a také řeší, které z nich byly zároveň i žákyněmi obviněné učitelky.

Do vazby se kromě kompliců dostali i dva policisté, kteří kryli Margaretiny obchody. Samotná učitelka a vůdkyně gangu byla propuštěna na kauci a je vyšetřována na svobodě.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

V Pardubicích došlo ke srážce sanitky s autem, dva záchranáři jsou zraněni

Sanita zdravotnické záchranné služby a osobní auto se dnes před polednem srazily na světelné křižovatce v centru Pardubic. V sanitě jeli dva záchranáři, kteří utrpěli zranění a byli převezeni do nemocnice. Žádného pacienta nevezli. V osobním autě jeli dva dospělí a dvě děti, nikdo z nich zraněn nebyl. ČTK to řekla mluvčí policie Dita Holečková.

Zdroj: ČTK
Další zprávy