Ruce pryč! Přehnaně starostlivé štěně baví miliony lidí, "smůlu" má i matka

Video Video
13. 8. 2021 13:48
Američanka Eryn Fergusonová na sociální síti TikTok zveřejnila video, na kterém zachytila své neobyčejně starostlivé štěně. Záběry natočené mobilním telefonem ukazují, jak osmiměsíční pes chrání tříměsíční holčičku Zaine i před vlastní matkou.
Ruce pryč! Pes nedovolí matce dotknout se jejího novorozeného dítěte | Video: Reuters

Video natočila Eryn 5. srpna v texaském Fort Worthu. Po úspěchu na TikToku, kde klip získal už přes 5 milionů zhlédnutí, si ho po několika dnech všimla i světová média.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 52 minutami

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.

Další zprávy