Jak točit film se psy, aby se netrápili? Režisér Gumpa vsadil na netradiční metodu

eri Video eri, Video
17. 4. 2022 19:27
Nejméně jednoho herce naučil pes Gump nejen žít, ale i jíst psí piškoty. Zmíněný herec byl na place tak nervózní, že místo aby odměnil psa, vrazil psí dobrotu rychle do úst sám sobě. Režiséra ale nápad ohromil, a tak musel herec sníst piškoty i při všech dalších opakováních, až nezbylo vůbec nic. Sledujte historky z placu filmu Gump - pes, který naučil lidi žít.
Kdo může sníst psovi z útulku i poslední piškot? Sledujte Historky z natáčení Gumpa | Video: Aktuálně.cz, Bioscop, Magic Box
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 6 hodinami

Kanoista Martin Fuksa postoupil na SP v Poznani do finále i na kilometru

Kanoista Martin Fuksa může na Světovém poháru v Poznani zaútočit stejně jako před týdnem v Račicích na zlatý double. Po pětistovce si dnes v Polsku zajistil v semifinále postup do nedělního finále i na olympijském kilometru. Přímo z rozjížděk šla do finále na 1000 m i deblkanoe Antonín Hrabal, Jiří Zalubil.

Program druhého dne komplikovalo stejně jako ve čtvrtek počasí. Kvůli větru, velkým vlnám a dešti se musela řada semifinálových rozjížděk odkládat a problémy se podle předpovědi čekají i v sobotu, kdy se takřka závodit nebude. Všechna finále A jsou přeložena na neděli, na jiné než medailové závody už pak zřejmě nedojde.

Jen s účastí v béčku se měl na rozdíl od pětistovky v Poznani spokojit Fuksův mladší bratr Petr, kterému v semifinále na kilometru postup mezi nejlepší o místo utekl. Ve finále B se měl na olympijské pětistovce představit i deblkajak Josef Dostál, Radek Šlouf a Eliška Betlachová, Adéla Házová. Až céčko zbylo na další posádku Jakub Zavřel, Martin Sobíšek. Kateřina Zárubová s Barborou Betlachovou v semifinále skončily.

Až v neděli čekají semifinálové jízdy na dvoustovce kanoistky Denisu Řáhovou a Martinu Malíkovou i kajakářku Anežku Paloudovou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy