reklama
 
 

Prostitutky v Itálii obléknou reflexní vesty jako dělníci

20. 8. 2015 17:24
V okolí Milána v souvislosti s letošní světovou výstavou přibylo kolem 15 tisíc sexuálních pracovnic. Města proti nim bojují různě. Jedno po prostitutkách na silnici požaduje reflexní vesty.

Milán – Město v souvislosti se světovou výstavou Expo 2015 očekává nárůst počtu pracovníků v sexuálním průmyslu až o 15 000 osob.

S větším množstvím prostitutů a prostitutek se nepotýká jen Milán, ale i další města ležící na silnici mezi dějištěm Expa a historickým městem Cremona. O situaci informoval britský deník The Independent.

Zvýšené množství lidí nabízejících podél silnice sexuální služby podle úředníků přilehlých měst ohrožuje bezpečnost silniční dopravy.

„Se sexuálními pracovníky by mělo být zacházeno stejně jako například se stavebními dělníky, kteří na silnici pracují. Měli bychom je donutit nosit reflexní oblečení, aby byli vidět ,“ řekl starosta města Spino d’Adda Luciano Sinigaglia.

Pokud se starostovi podaří změnit místní vyhlášku, bude osobě podruhé zadržené bez reflexní vesty hrozit zadržení policií. Už čtvrtý rok přitom ve městě platí vyhláška umožňující pokutovat klienty prostitutek až 500 eury (cca 13 500 Kč).

autor: David Kořínek | 20. 8. 2015 17:24

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama