reklama
 
 

Nepovedená retuše premiéra Austrálie baví internet. Politik má na fotce obě nohy levé

9. 1. 2019 10:50
Retušování fotek ve Photoshopu se občas nepovede. Když se ale jedná o snímek premiéra a jeho rodiny, je jisté, že si toho všimne hodně lidí. Zvláště pokud má premiér obě nohy levé a druhou botu úplně jinou. Z nepovedené retuše australského předsedy vlády se stal hit sociálních sítí.

Měla to být dokonalá letní fotka premiéra a jeho štěstím zářící rodiny. Místo toho se kvůli nepovedené retuši stala terčem vtipů na sociálních sítích. Australskému premiérovi Scottu Morrisonovi totiž byla na snímku přidána nepřirozeně bílá teniska, kvůli které navíc vládní představitel dostal rázem dvě levé nohy. 

Lidé na sociálních sítích se špatnou prací ve Photoshopu baví a přidávají další neuvěřitelné verze. Třeba takovou, na které je celá rodina přenesena na povrch Marsu. 

Mluvčí premiéra uvedl, že Morrison retušovanou verzi fotografie, jež se objevila na jeho oficiálním webu, neschválil. "Fotka byla upravena kanceláří premiéra a vlády bez autorizace premiéra," citoval mluvčího britský deník The Guardian.

Premiér na to zareagoval po svém a na Twitter přidal fotku svých tenisek značky K Swiss, ve kterých jej fotografovali, spolu s komentářem: "Neprosil jsem se o úpravu bot, ale pokud máte pocit, že potřebuju Photoshop, soustřeďte se příště na vlasy, ne nohy!" 

Celá vtipná kauza si dokonce vysloužila svůj speciální hashtag #shoegate.

A někteří lidé se na Twitteru ptali, zda premiérův tým nechystá novou verzi bot, třeba pantoflí nebo dřeváků.

Na premiérově oficiálním webu se ale nakonec objevila původní neretušovaná fotka s premiérovými oblíbenými teniskami, které už zřejmě něco pamatují.  

Video: Francouzský prezident si při proslovu v Austrálii popletl slovíčka

Děkuji vám a vaší lahodné ženě. Macron si v Austrálii spletl slova | Video: Reuters |  00:21

autor: Magazín | 9. 1. 2019 10:50

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama